zmniejsz czcionkezwieksz czcionke

Relacja z MTG

Relacja z MTG| Informacje| Program| Regulamin| Nagrody| Lista Zawodników| Lista Startowa| Wyniki|

 

I MTG  

I Motoryzacyjny Turniej Golfowy połączony z oficjalnym otwarciem nowego pola A&A Arkadia zakończył się wielkim sukcesem. MTG zaplanowany został z myślą o cyklu imprez golfowych pod motoryzacyjną egidą. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu golfistów.

Turniej prowadzony był w kilku kategoriach. Zwycięzcą okazał się wspaniale grający w tym sezonie Kapitan A&A GC Tadeusz Grodziński z wynikiem 72 uderzenia brutto, przed Rafałem Osińskim 73 i Oskarem Kaźmierczakiem 74. W kategorii kobiety I miejsce zajęła Anna Majsterek 105, w juniorach zwyciężył Wiktor Wieczorek 82, a kategorię netto Jacek Czeszejko 53. 

Po wręczeniu nagród i zakończeniu części sportowej odbyła się ceremonia otwarcia pierwszego w Polsce 9-dołkowego miejskiego pola golfowego. 

Pole Golfowe A&A Arkadia zostało oficjalnie otwarte a nazwa uroczyście nadana. Wstęgę przecinał Prezydent Pabianic Zbigniew Dychto, jego zastępca Grzegorz Mackiewicz, Członek Zarządu Powiatu Magdalena Werstak, wice przewodniczący Rady Powiatu Pabianickiego Marek Ciechański, Sylwia Borusowska prezes spółki A&A Marketing zarządzającej polem, Andrzej Lewandowski manager A&A Golf Club oraz pomysłodawcy pola Anna i Arkadiusz Majsterek.  

W inauguracyjnym pikniku wzięło udział ponad 3 000 pabianiczan, ponad 300 osób po raz pierwszy zagrało w golfa.  

Przez cały dzień można było przyglądać się grze golfistów, próbować pierwszych golfowych kroków i spacerować po Parku Rzeźby (najcenniejszą jego atrakcją jest ekspozycja prac Magdaleny Abakanowicz). W specjalnie przygotowanym miasteczku motoryzacyjnym zaparkowały wszystkie liczące się marki samochodów (Jeep, Alfa Romeo, Lancia, Mitsubishi, Volkswagen, Honda, Suzuki, Renault). Można było nie tylko przymierzyć się do wymarzonego auta, ale nawet je wygrać. Co prawda na weekend ale za to z pełnym bakiem. Na scenie wystąpiły cztery zespoły. Główną muzyczną atrakcją był koncert Proletariatu, którego słuchało ponad 600 fanów ostrego grania.  

W imieniu organizatorów MTG serdecznie dziękuję wszystkim golfistom za udział w turnieju, gratuluję wspaniałych nagród, sponsorom dziękuję za wsparcie, a wszystkich pabianiczan, chcących rozpocząć przygodę z golfem zapraszam do klubu. 

Andrzej Lewandowski
Manager A&A GC