zmniejsz czcionkezwieksz czcionke

WYNIKI - wiosna 2018

Informacje| Regulamin| WYNIKI - wiosna 2018| TABELA - wiosna 2018| wyniki końcowe - wiosna 2018| System rozgrywania Ligi Koszykowej| HCP Ligi Koszykowej| WYNIKI - jesień 2018| TABELA - jesień 2018|

TURNIEJE CZWARTKOWE - LIGA KOSZYKOWA - 12.07

Lp.

Zawodnik

HCP

Wynik

Wynik końc.

HCP nast. gry

1

Arkadiusz Majsterek

5

96

101

6

2

Dariusz Oset

14

68

82

12

3

Piotr Majer

21

54

75

23

4

Artur Gomuła

33

37

70

35

5

Kazimierz Bednarski

40

24

64

40

6

Wojciech Łuc

38

26

64

40

7

Ewelina Łuc

38

21

59

40

 

WYNIKI STABLEFORD NETTO T.CZ. 5.07

Pos.

Nazwisko

Imię

Hcp

Hcp Gry

Brutto

Stable

1

Słoczyński

Artur

44

22

48

22

2

Kusideł

Jarosław

17,7

9

36

21

3

Łuc

Wojciech

21,1

11

40

19

4

Majer

Piotr

34

17

46

19

5

Tokar

Rafał

16,2

8

40

17

6

Niewiadomski

Maciej

17,9

9

45

13

7

Bąkała

Michał

19,8

10

46

13

8

Oset

Dariusz

16

8

46

12

 

TURNIEJE CZWARTKOWE - LIGA KOSZYKOWA - 28.06

Lp.

Zawodnik

HCP

Wynik

Wynik końc.

HCP nast. gry

1

Piotr Majer

40

59

99

21

2

Arkadiusz Majsterek

4

91

95

5

3

Ewelina Łuc

39

42

81

38

4

Wojciech Łuc

36

35

71

38

5

Jarosław Kusideł

8

62

70

9

6

Dorota Tomaszewska

40

17

57

40

7

Dariusz Oset

12

49

61

14

8

Kazimierz Bednarski

40

20

60

40

 

WYNIKI STABLEFORD NETTO T.CZ. 21.06

Pos.

Nazwisko

Imię

Hcp

Hcp Gry

Brutto

Stable

1

Wójcicki

Piotr

34,5

17

43

22

2

Łuc

Wojciech

21,9

11

39

20

3

Tomaszewska

Dorota

37,7

19

47

20

4

Bednarski

Kazimierz

30,4

15

44

19

5

Majsterek

Arkadiusz

2

1

32

17

6

Cechowski

Przemysław

10,4

5

37

17

7

Oset

Dariusz

17

9

43

17

8

Wójtewicz

Patrycja

23,6

12

46

17

9

Kusideł

Jarosław

17,5

9

41

16

10

Marczak

Adam

23,7

12

45

15

11

Marczak

Dawid

18,8

9

44

14

12

Marczyński

Jerzy

20

10

45

14

13

Łuc

Ewelina

30,1

15

55

12

14

Marczak

Maks

34,6

17

54

12

15

Szczeciński

Jan

45

23

65

9

16

Marczyńska

Anna

41

21

76

3

 


TURNIEJE CZWARTKOWE - LIGA KOSZYKOWA - 14.06

Lp.

Zawodnik

HCP

Wynik

Wynik końc.

HCP nast. gry

1

Arkadiusz Majsterek

3

109

112

4

2

Piotr Majer

40

41

81

39

3

Wojciech Łuc

34

43

77

36

4

Ewelina Łuc

37

39

76

39

5

Artur Słoczyński

37

36

73

39

6

Kazimierz Bednarski

40

24

64

40

7

Dariusz Oset

10

36

46

12

 

WYNIKI STABLEFORD NETTO T.CZ. 7.06

Pos.

Nazwisko

Imię

Hcp

Hcp Gry

Brutto

Stable

1

Słoczyński

Artur

52

26

49

26

2

Kusideł

Jarosław

18,3

9

37

20

3

Wójtewicz

Patrycja

24,2

12

42

18

4

Saktura

Renata

35,4

18

51

17

5

Marczak

Dawid

19,2

10

46

16

6

Łuc

Wojciech

26

13

47

14

7

Szczeciński

Jan

45

23

63

10

8

Bednarski

Kazimierz

30,8

15

60

9

 


TURNIEJE CZWARTKOWE - LIGA KOSZYKOWA - 31.05

Lp.

Zawodnik

HCP

Wynik

Wynik końc.

HCP nast. gry

1

Jarosław Kusideł

21

91

112

8

2

Michał Bąkała

14

81

95

9

3

Artur Słoczyński

40

43

83

37

4

Wojciech Łuc

32

40

72

34

5

Kazimierz Bednarski

40

30

70

40

6

Kornelia Jasiuk

16

41

57

18

7

Ewelina Łuc

35

20

55

37

8

Dariusz Oset

9

46

55

10

 


WYNIKI STABLEFORD NETTO T.CZ. 24.05

Pos.

Nazwisko

Imię

Hcp

Hcp Gry

Brutto

Stable

1

Wójcicki

Piotr

35,5

18

46

20

2

Słoczyński

Artur

54

27

58

19

3

Kusideł

Jarosław

17,9

9

39

18

4

Łuc

Ewelina

34

17

49

18

5

Bednarski

Kazimierz

32,3

16

49

16

6

Majsterek

Amanda

3,7

2

37

14

7

Grot

Dawid

37

19

58

13

8

Wójtewicz

Patrycja

24

12

54

12

9

Marczak

Dawid

18,8

9

52

10

10

Łuc

Wojciech

25,6

13

54

10

11

Cechowski

Sławomir

11,8

6

50

9

12

Oset

Dariusz

17,2

9

51

9

 


TURNIEJE CZWARTKOWE - LIGA KOSZYKOWA - 17.05

Lp.

Zawodnik

HCP

Wynik

Wynik końc.

HCP nast. gry

1

Dariusz Oset

23

84

107

9

2

Jarosław Kusideł

19

52

71

21

3

Artur Słoczyński

40

30

70

40

4

Kazimierz Bednarski

40

19

59

40

5

Wojciech Łuc

30

27

57

32

 


WYNIKI STABLEFORD NETTO T.CZ. 10.05

Pos.

Nazwisko

Imię

Hcp

Hcp Gry

Brutto

Stable

1

Niewiadomski

Maciej

26,5

13

39

22

2

Marczak

Dawid

20,1

10

39

19

3

Majer

Piotr

34,5

17

50

17

4

Łuc

Wojciech

25,9

13

45

16

5

Bednarski

Kazimierz

32,9

16

54

16

6

Majsterek

Arkadiusz

0,8

0

33

15

7

Łuc

Ewelina

34,8

17

51

15

8

Kusideł

Jarosław

17,3

9

46

14

9

Cechowski

Sławomir

11,4

6

44

11

10

Wójtewicz

Patrycja

23,6

12

53

11

11

Bąkała

Michał

19,8

10

51

10

 


TURNIEJE CZWARTKOWE - LIGA KOSZYKOWA - 3.05

Lp.

Zawodnik

HCP

Wynik

Wynik końc.

HCP nast. gry

1

Rafał Tokar

18

65

83

15

2

Ewelina Łuc

35

45

80

35

3

Dariusz Oset

21

47

68

23

4

Kazimierz Bednarski

40

24

64

40

5

Artur Słoczyński

40

23

63

40

6

Wojciech Łuc

28

29

57

30

 


WYNIKI STABLEFORD NETTO T.CZ. 26.04

Pos.

Nazwisko

Imię

Hcp

Hcp Gry

Brutto

Stable

1

Bednarski

Kazimierz

36,2

18

41

25

2

Słoczyński

Artur

54

27

60

18

3

Saktura

Renata

38

19

51

17

4

Oset

Dariusz

18,8

9

41

16

5

Szczeciński

Jan

45

23

58

15

 


TURNIEJE CZWARTKOWE - LIGA KOSZYKOWA - 19.04

Lp.

Zawodnik

HCP

Wynik

Wynik końc.

HCP nast. gry

1

Tadeusz Grodziński

6

82

88

8

2

Michał Bąkała

20

66

86

14

3

Arkadiusz Majsterek

1

84

85

3

4

Artur Słoczyński

54

28

82

52

5

Wojciech Łuc

26

50

76

28

6

Jarosław Kusideł

17

57

74

19

7

Piotr Majer

38

33

71

40

8

Dariusz Oset

19

48

67

21

9

Dawid Grot

46

11

57

48

10

Dorota Tomaszewska

43

12

55

45

11

Rafał Tokar

16

38

54

18

12

Kazimierz Bednarski

38

7

45

40

13

Amanda Majsterek

3

39

42

5

 


WYNIKI STABLEFORD NETTO T.CZ. 12.04

Pos.

Nazwisko

Imię

Hcp

Hcp Gry

Brutto

Stable

1

Jabłoński

Dominik

54

27

53

22

2

Majer

Piotr

40,5

20

48

21

3

Bielawski

Jerzy

7,3

4

32

20

4

Wójcicki

Piotr

36

18

47

19

5

Bednarski

Kazimierz

39,2

20

55

19

6

Bąkała

Michał

19,6

10

41

18

7

Łuc

Wojciech

27,3

14

44

18

8

Majsterek

Amanda

3,3

2

34

16

9

Majsterek

Arkadiusz

0

0

34

14

10

Marczak

Dawid

20,9

10

47

14

11

Grot

Dawid

46

23

58

14

12

Tomaszewska

Dorota

42,7

21

57

13

13

Szczeciński

Jan

45

23

62

13

14

Majsterek

Anna

13,7

7

48

11

15

Saktura

Renata

38

19

60

11

16

Niewiadomski

Maciej

26,3

13

53

10

17

Oset

Dariusz

18,2

9

52

9

18

Słoczyński

Artur

54

27

72

7