IV Puchar A&A 2014
I Ryder Cup A vs. B| Wyniki cyklu Pucharowego A&A 2014| V Puchar A&A 2014 - Finał| Mistrzostwa Ziemi Łódzkiej 2014| IV Puchar A&A 2014| III Puchar A&A 2014| VII Mistrzostwa Klubu A&A Golf Club | II Puchar A&A 2014| I Puchar A&A 2014| II Turniej Golf & Darts| II Turniej Golf & Bilard| III Turniej Golf & Bowling| III Turniej Golf & Table Tenis|
IV PUCHAR A&A 2014 | |||||
WYNIKI | |||||
STROKE PLAY BRUTTO - OPEN (kat. dodtkowa) | |||||
Pos. | Nazwisko | Imię | Typ | Runda 1 | Total |
1 | Rogalski | Piotr | HCP | 80 | 80 |
2 | Zięba | Marcin | HCP | 81 | 81 |
3 | Gozdek | Ryszard | HCP | 85 | 85 |
4 | Usielski | Piotr | HCP | 86 | 86 |
5 | Bielawski | Jerzy | HCP | 88 | 88 |
6 | Wójcik | Mirosław | HCP | 89 | 89 |
7 | Lewandowski | Andrzej | HCP | 89 | 89 |
8 | Treliński | Jakub | HCP | 96 | 96 |
9 | Bubas | Sławomir | HCP | 99 | 99 |
10 | Newel | Mirosław | HCP | 102 | 102 |
11 | Sadłowski | Andrzej | HCP | 103 | 103 |
12 | Treliński | Tomasz | HCP | 110 | 110 |
13 | Pardus | Włodzimierz | HCP | 113 | 113 |
14 | Durlej | Rafał | HCP | 115 | 115 |
15 | Chwiejczak | Marek | HCP | 123 | 123 |
16 | Kowalczyk | Jacek | ZK | 125 | 125 |
17 | Grałka | Dariusz | ZK | 127 | 127 |
18 | Chwiejczak | Kamila | ZK | 129 | 129 |
19 | Tokar | Rafał | ZK | 129 | 129 |
20 | Truszkiewicz | Zbigniew | HCP | 130 | 130 |
21 | Staniaszek | Grzegorz | HCP | DQ | DQ |
22 | Nahlik-Pokszan | Beata | ZK | DQ | DQ |
STB. NETTO 3/4 - HCP 0-18 | |||||
Pos. | Nazwisko | Imię | Typ | Runda 1 | Total |
1 | Rogalski | Piotr | HCP | 37 | 37 |
2 | Zięba | Marcin | HCP | 34 | 34 |
3 | Gozdek | Ryszard | HCP | 34 | 34 |
4 | Usielski | Piotr | HCP | 32 | 32 |
5 | Lewandowski | Andrzej | HCP | 30 | 30 |
6 | Bielawski | Jerzy | HCP | 28 | 28 |
7 | Wójcik | Mirosław | HCP | 27 | 27 |
8 | Bubas | Sławomir | HCP | 23 | 23 |
9 | Staniaszek | Grzegorz | HCP | 20 | 20 |
10 | Newel | Mirosław | HCP | 19 | 19 |
STB. NETTO 3/4 - HCP 18,1-36 | |||||
Pos. | Nazwisko | Imię | Typ | Runda 1 | Total |
1 | Treliński | Jakub | HCP | 30 | 30 |
2 | Sadłowski | Andrzej | HCP | 24 | 24 |
3 | Treliński | Tomasz | HCP | 21 | 21 |
4 | Pardus | Włodzimierz | HCP | 20 | 20 |
5 | Truszkiewicz | Zbigniew | HCP | 20 | 20 |
6 | Durlej | Rafał | HCP | 19 | 19 |
7 | Chwiejczak | Marek | HCP | 18 | 18 |
STB. NETTO 3/4 - HCP 36,1-54 | |||||
Pos. | Nazwisko | Imię | Typ | Runda 1 | Total |
1 | Kowalczyk | Jacek | ZK | 29 | 29 |
2 | Grałka | Dariusz | ZK | 28 | 28 |
3 | Nahlik-Pokszan | Beata | ZK | 25 | 25 |
4 | Tokar | Rafał | ZK | 24 | 24 |
5 | Chwiejczak | Kamila | ZK | 24 | 24 |
STABLEFORD NETTO 3/4 HCP - OPEN | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pos. | Nazwisko | Imię | Typ | Runda 1 | Total | RANKING | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 Rogalski Piotr HCP 37 37 200 2 Zięba Marcin HCP 34 34 180 3 Gozdek Ryszard HCP 34 34 160 4 Usielski Piotr HCP 32 32 150 5 Lewandowski Andrzej HCP 30 30 145 6 Treliński Jakub HCP 30 30 140 7 Kowalczyk Jacek ZK 29 29 130 8 Bielawski Jerzy HCP 28 28 120 9 Grałka Dariusz ZK 28 28 115 10 Wójcik Mirosław HCP 27 27 110 11 Nahlik-Pokszan Beata ZK 25 25 105 12 Sadłowski Andrzej HCP 24 24 100 13 Tokar Rafał ZK 24 24 95 14 Chwiejczak Kamila ZK 24 24 90 15 Bubas Sławomir HCP 23 23 85 16 Treliński Tomasz HCP 21 21 80 17 Staniaszek Grzegorz HCP 20 20 76 18 Pardus Włodzimierz HCP 20 20 72 19 Truszkiewicz Zbigniew HCP 20 20 68 20 Newel Mirosław HCP 19 19 64 21 Durlej Rafał HCP 19 19 60 22 Chwiejczak Marek HCP 18 18 58 |
Nazwisko | Imię | Płeć | Rola | HCP w turnieju | HCP po rundzie 1 |
---|---|---|---|---|---|
Bielawski | Jerzy | M | HCP | 9,7 | 9,8 |
Bubas | Sławomir | M | HCP | 17,9 | 18,0 |
Chwiejczak | Kamila | K | ZK | 46,0 | 46,0 |
Chwiejczak | Marek | M | HCP | 32,4 | 32,6 |
Durlej | Rafał | M | HCP | 28,5 | 28,7 |
Gozdek | Ryszard | M | HCP | 14,1 | 13,5 |
Grałka | Dariusz | M | ZK | 54,0 | 48,0 |
Kowalczyk | Jacek | M | ZK | 45,0 | 43,0 |
Lewandowski | Andrzej | M | HCP | 11,2 | 11,3 |
Nahlik-Pokszan | Beata | K | ZK | 44,0 | 44,0 |
Newel | Mirosław | M | HCP | 14,5 | 14,6 |
Pardus | Włodzimierz | M | HCP | 24,7 | 24,8 |
Rogalski | Piotr | M | HCP | 11,5 | 10,6 |
Sadłowski | Andrzej | M | HCP | 19,8 | 19,9 |
Staniaszek | Grzegorz | M | HCP | 17,5 | 17,6 |
Tokar | Rafał | M | ZK | 45,0 | 45,0 |
Treliński | Jakub | M | HCP | 20,3 | 20,3 |
Treliński | Tomasz | M | HCP | 26,0 | 26,1 |
Truszkiewicz | Zbigniew | M | HCP | 36,0 | 36,0 |
Usielski | Piotr | M | HCP | 12,9 | 12,9 |
Wójcik | Mirosław | M | HCP | 11,3 | 11,4 |
Zięba | Marcin | M | HCP | 9,1 | 9,1 |
Regulamin Turniejów Pucharowych A&A
1. Zawody rozgrywane będą w formacie 3/4 Stableford Netto z podziałem na grupy HCP PZG
· 0-18
· 18,1-36
· 36,1-54
2. Dodatkowo w poszczególnych rundach prowadzona będzie klasyfikacja Stroke Play brutto.
3. Podczas każdego z turniejów nagrodzeni zostaną najlepsi gracze z poszczególnych grup HCP oraz najlepszy gracz Stroke Play Brutto.
4. W przypadku remisu w formacie Stableford w poszczególnych rundach cyklu o zajęciu miejsca decyduje niższy współczynnik HCP PZG. W przypadku dalszego nierozstrzygnięcia o pierwszym miejscu zadecyduje dogrywka, pozostałe miejsca będą przyznawane ex aequo. W przypadku remisu w formacie Stroke Play Brutto o pierwszym miejscu decyduje dogrywka, o pozostałych wyższy współczynnik HCP.
5. Puchar otrzymuje najlepszy zawodnik z trzech rund cyklu. W przypadku remisu, rozstrzygnie dogrywka na wyznaczonych dołkach do nagłej śmierci.
6. Poszczególne turnieje zaliczane są do klasyfikacji generalnej turniejów rankingowych A&A- kategoria I. Cały cykl turniejów liczony będzie jako turniej kategorii SUPER. Punkty do rankingu przyznawane są tylko w formacie 3/4 Stableford Netto.
7. W zależności o ilości osób startujących w turnieju istnieje możliwość przeprowadzenia dodatkowych konkursów:
Nearest to the pin Longest Drive
Reguły Turnieju
1. Turniej będzie rozgrywany zgodnie z Regułami Gry w Golfa zatwierdzonymi przez R&A Rules Ltd. oraz według Reguł Lokalnych zatwierdzonych przez Komitet Organizacyjny Turnieju.
2. Każdy gracz, który rażąco naruszy etykietę gry (rzucanie kijami lub używanie wulgarnych wyrażeń) może zostać zdyskwalifikowany po uprzednim, jednorazowym ostrzeżeniu. Decyzję o zastosowaniu takiej kary może podjąć sędzia na podstawie własnej oceny sytuacji (reguła 33-7).
3. W razie dopuszczenia się powyższego naruszenia etykiety przez caddiego, karę ponosi gracz, który go zatrudnia.
4. Każdy zawodnik musi rozpocząć grę o godzinie wyznaczonej przez Komitet. Jeżeli zawodnik stawi się gotowy do gry w ciągu 5 minut po wyznaczonym czasie, to w przypadku, gdy nie występują okoliczności uzasadniające niezastosowanie kary dyskwalifikacji (zgodnie z Reg. 33-7), karą za nie rozpoczęcie gry o czasie (zamiast dyskwalifikacji) będą dwa uderzenia karne.
5. Marker zobowiązany jest zapisywać na każdym dołku jedynie wyniki brutto. Odpowiedzialność za podanie poprawnych wyników ponosi gracz.
6. Dozwolone jest używanie elektronicznych urządzeń mierzących odległość, pod warunkiem, że nie powoduje to opóźnienia gry i że nie można nimi mierzyć wartości takich jak różnice wysokości, temperatura, prędkość i kierunek wiatru jest zabronione. Urządzenia z dodatkowymi opcjami są zabronione, nawet, jeśli opcje te nie są używane podczas gry.
7. Starty z tee; kobiety i juniorzy do lat 12 czerwone, mężczyźni żółte.