zmniejsz czcionkezwieksz czcionke

TABELA - wiosna

Informacje| Regulamin| WYNIKI - jesień| TABELA - jesień| WYNIKI - wiosna| TABELA - wiosna| WYNIKI końcowe - wiosna| WYNIKI końcowe - jesień|


Turnieje Czwartkowe Wiosna 2017

LP.

NAZWISKO

IMIĘ

6.4

13.4

20.4

27.4

4.5

11.5

18.5

25.5

8.6

15.6

22.6

29.6

6.7

13.7

20.7

27.7

SUMA

1

Oset

Dariusz

 

 

 

26

21

12

14

18

20

22

16

14

11

14

23

11

222

2

Zygler

Marcin

 

20

19

17

14

17

15

21

14

 

13

11

19

21

20

 

221

3

Kusideł

Jarosław

 

 

14

 

16

19

20

17

22

16

19

22

16

 

 

17

198

4

Marczyński

Jerzy

13

 

 

15

10

11

11

16

8

 

18

15

15

21

14

 

167

5

Marczak

Dawid

 

 

12

14

7

18

 

17

17

17

17

10

15

 

 

20

164

 


6

Pokorski

Marcin

16

11

13

13

 

16

6

12

22

 

 

10

 

 

23

15

157

7

Majsterek

Arkadiusz

17

20

 

17

18

 

 

17

 

18

 

 

12

 

14

16

149

8

Wójtewicz

Patrycja

 

 

14

 

19

11

 

18

10

16

18

18

 

 

 

 

124

9

Niewiadomski

Maciej

 

 

 

 

 

16

 

21

 

 

 

25

14

 

22

24

122

10

Grodziński

Tadeusz

15

18

 

11

 

 

 

18

 

 

 

 

19

 

19

18

118

11

Tokar

Rafał

 

 

17

12

 

 

12

14

10

 

12

14

 

 

 

11

102

 


12

Cechowski

Sławomir

 

 

12

9

 

17

19

 

16

 

20

 

 

 

 

 

93

13

Tamborek

Jakub

 

 

 

 

 

18

15

19

14

 

 

 

18

 

 

 

84

14

Majsterek

Amanda

 

 

 

 

15

 

15

 

 

17

 

10

17

10

 

 

84

15

Plawgo

Marek

28

 

 

 

 

 

17

 

16

11

 

11

 

 

 

 

83

16

Bąkała

Michał

 

 

 

 

 

 

16

18

21

 

 

 

 

 

17

11

83

17

Cechowski

Przemek

 

 

10

14

 

 

18

 

16

 

16

 

 

 

 

 

74

 


18

Wójcicki

Piotr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

17

21

14

73

19

Majsterek

Artur

 

 

 

 

 

 

 

10

 

16

17

 

 

 

 

18

61

20

Chmielewski

Łukasz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

22

 

23

59

21

Grot

Dawid

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

16

24

 

 

58

22

Majsterek

Anna

 

 

 

 

 

 

12

16

 

 

 

 

 

 

9

 

37

23

Tomaszewska

Dorota

 

 

 

 

 

 

 

15

 

 

14

 

 

 

 

 

29

 


24

Bielawski

Jerzy

 

 

 

 

 

 

 

12

 

 

 

 

 

 

 

15

27

25

Sabaj

Agnieszka

 

 

 

 

 

 

7

 

17

 

 

 

 

 

 

 

24

26

Jędrzejewski

Adrian

 

 

 

 

 

 

14

 

 

 

 

 

10

 

 

 

24

27

Antoszczyk

Wojciech

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

12

 

 

 

 

 

23

28

Lewy

Maciej

 

 

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

 

 

 

22

29

Truszkiewicz

Zbigniew

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

20

 


30

Gozdek

Ryszard

 

 

 

 

 

 

 

 

18

 

 

 

 

 

 

 

18

31

Treliński

Tomasz

 

 

 

 

 

 

 

 

17

 

 

 

 

 

 

 

17

32

Marczak

Adam

 

 

 

 

 

 

 

 

17

 

 

 

 

 

 

 

17

33

Marczak

Maks

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

 

 

16

34

Saktura

Karol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

16

35

Bednarek

Krzysztof

 

 

 

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

11