zmniejsz czcionkezwieksz czcionke

PLG J 13

Informacje| Rookie Cup 10/11| ŁLG 10/11| PLG W 11| PLG J 11| ŁLG 11/12| PLG W 12| Wyniki| PLG J 12| ŁLG 12/13| LL 12/13| PLG W 13| PLG J 13| ŁLG 13/14| LL 13/14| PLG W 14| PLG J 14 Pole| PLG J 14| ŁLG 14/15| LL 14/15| LF 14/15| Liga Firm - Zima 2015/16| Łódzka Liga Golfa 2015/2016|

Pabianicka Liga Golfa edycja Jesień 2013
Wynik Końcowy 50% - 6 najlepszych wyników całej edycji

 

 

ZWYCIĘZCY

Miejsce

HCP 0-18

Wynik

Miejsce

HCP 18,1-36

Wynik

Miejsce

HCP 36,1-54

Wynik

1

Osiński Rafał

651

6

Jaruga Rafał

502

8

Chwiejczak Kamila

276

2

Majsterek Arkadiusz

612

9

Chwiejczak Marek

188

16

Grałka Dariusz

95

3

Gozdek Ryszard

594

13

Treliński Tomasz

143

18

Binkowski Michał

71

 

HCP 0-18

Lp

Imię i nazwisko

Klub

Hcp

Total

Wynik końcowy

1

Osiński Rafał

A&A GC

11,1

828

651

2

Majsterek Arkadiusz

A&A GC

7,0

697

612

3

Gozdek Ryszard

A&A GC

8,6

919

594

4

Grodziński Tadeusz

A&A GC

4,7

757

588

5

Usielski Piotr

A&A GC

8,9

686

532

6

Sadłowski Andrzej

A&A GC

14,4

749

472

7

Lewandowski Andrzej

A&A GC

8,6

168

168

8

Majsterek Amanda

A&A GC

6,4

168

168

9

Bubas Sławomir

A&A GC

17,6

149

149

10

Bielawski Jerzy

A&A GC

9,5

103

103

 

HCP 18,1-36

Lp

Imię i nazwisko

Klub

Hcp

Total

Wynik końcowy

1

Jaruga Rafał

A&A GC

21,8

696

502

2

Chwiejczak Marek

A&A GC

36,0

188

188

3

Treliński Tomasz

A&A GC

26,1

143

143

4

Komorowska Natalia

A&A GC

34,1

140

140

5

Staniaszek Grzegorz

A&A GC

19,4

93

93

6

Majsterek Anna

A&A GC

21,9

69

69

7

Treliński Jakub

A&A GC

26,0

32

32

 

HCP 36,1-54

Lp

Imię i nazwisko

Klub

Hcp

Total

Wynik końcowy

1

Chwiejczak Kamila

A&A GC

44,0

276

276

2

Grałka Dariusz

A&A GC

42,1

95

95

3

Binkowski Michał

A&A GC

48,2

71

71

 

OPEN

 

 

 

 

OPEN

6.8

13.8

20.8

27.8

3.9

10.9

24.9

1.10

8.10

15.10

22.10

29.10

OPEN

Lp

Imię i nazwisko

Klub

Hcp

Total

Wyniki poszczególnych spotkań

Wynik końcowy

1

Osiński Rafał

A&A GC

11,1

828

82

108

x

x

99

124

102

106

95

x

112

x

651

2

Majsterek Arkadiusz

A&A GC

7,0

697

x

x

x

111

101

108

106

89

x

x

97

85

612

3

Gozdek Ryszard

A&A GC

8,6

919

x

108

85

93

93

105

71

94

80

x

101

89

594

4

Grodziński Tadeusz

A&A GC

4,7

757

x

87

98

x

x

116

92

98

82

x

92

92

588

5

Usielski Piotr

A&A GC

8,9

686

75

98

70

70

x

104

84

x

x

x

96

89

532

6

Jaruga Rafał

A&A GC

21,8

696

82

76

57

x

x

x

83

80

64

87

94

73

502

7

Sadłowski Andrzej

A&A GC

14,4

749

x

78

74

76

81

66

67

81

70

x

77

79

472

8

Chwiejczak Kamila

A&A GC

44,0

276

42

x

x

x

x

50

35

x

40

x

53

56

276

9

Chwiejczak Marek

A&A GC

36,0

188

x

x

x

x

x

x

x

x

x

62

57

69

188

10

Lewandowski Andrzej

A&A GC

8,6

168

x

74

x

x

94

x

x

x

x

x

x

x

168

 

11

Majsterek Amanda

A&A GC

6,4

168

x

x

x

x

83

85

x

x

x

x

x

x

168

12

Bubas Sławomir

A&A GC

17,6

149

x

83

66

x

x

x

x

x

x

x

x

x

149

13

Treliński Tomasz

A&A GC

26,1

143

x

49

x

34

x

x

x

x

x

x

60

x

143

14

Komorowska Natalia

A&A GC

34,1

140

x

59

x

38

x

x

43

x

x

x

x

x

140

15

Bielawski Jerzy

A&A GC

9,5

103

x

x

x

x

x

x

x

103

x

x

x

x

103

16

Grałka Dariusz

A&A GC

42,1

95

x

x

x

x

x

x

x

x

x

34

23

38

95

17

Staniaszek Grzegorz

A&A GC

19,4

93

x

x

x

x

93

x

x

x

x

x

x

x

93

18

Binkowski Michał

A&A GC

48,2

71

39

x

x

32

x

x

x

x

x

x

x

x

71

19

Majsterek Anna

A&A GC

21,9

69

x

x

x

x

69

x

x

x

x

x

x

x

69

20

Treliński Jakub

A&A GC

26,0

32

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

32

x

32