zmniejsz czcionkezwieksz czcionke

ŁLG 12/13

Informacje| Rookie Cup 10/11| ŁLG 10/11| PLG W 11| PLG J 11| ŁLG 11/12| PLG W 12| Wyniki| PLG J 12| ŁLG 12/13| LL 12/13| PLG W 13| PLG J 13| ŁLG 13/14| LL 13/14| PLG W 14| PLG J 14 Pole| PLG J 14| ŁLG 14/15| LL 14/15| LF 14/15| Liga Firm - Zima 2015/16| Łódzka Liga Golfa 2015/2016|

 

ZWYCIĘZCY

Miejsce

Mężczyźni

Wynik

Miejsce

Kobiety 

Wynik

Miejsce

Juniorzy do 18

Wynik

1

Lewandowski Andrzej

605

16

Majsterek Anna

325

9

Cechowski Przemysław

451

2

Majsterek Arkadiusz

596

24

Nahlik Beata

193

17

Olczyk Oliwier

324

3

Grodziński Tadeusz

589

25

Komorowska Natalia

104

43

Treliński Jakub

23

 

Łódzka Liga Golfa edycja Zima 2012-2013
Wynik Końcowy 50% - 11 najlepszych wyników całej edycji

 

m

lp

Imię i Nazwisko

Klub

Total

Wyniki poszczególnych spotkań

Best 11

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

1

1

Lewandowski Andrzej

A&A GC

1069

43

46

59

50

53

52

60

50

48

43

51

49

63

55

46

43

51

46

55

53

53

605

2

4

Majsterek Arkadiusz

A&A GC

868

49

51

47

56

x

x

x

58

53

41

57

63

53

48

x

46

49

50

56

50

41

596

3

2

Grodziński Tadeusz

A&A GC

962

42

57

48

51

55

52

51

53

49

47

49

58

x

51

45

48

49

x

56

45

56

589

4

3

Osiński Rafał

A&A GC

958

37

49

41

49

50

x

51

40

47

48

51

49

49

50

45

49

47

51

49

51

55

555

5

8

Olczyk Waldemar

A&A GC

616

34

55

57

x

x

x

x

42

x

55

x

39

31

53

x

32

58

35

36

51

38

519

6

5

Gozdek Ryszard

A&A GC

814

40

31

36

48

48

x

46

x

34

42

40

37

41

43

45

49

48

47

48

43

48

513

7

7

Bielawski Jerzy

A&A GC

617

48

x

x

x

x

36

46

46

44

42

51

35

38

x

x

47

52

42

x

44

46

508

 

8

6

Usielski Piotr

A&A GC

731

51

37

38

33

x

x

53

46

35

33

31

29

47

53

x

36

57

31

32

45

44

507

9

11

Cechowski Przemysław

A&A GC

549

x

40

38

39

41

x

52

37

x

x

33

44

37

36

42

x

34

31

x

x

45

451

10

14

Bubas Sławomir

A&A GC

439

x

25

x

x

x

x

48

39

42

40

37

45

x

35

44

45

x

x

x

x

39

439

11

12

Jaruga Rafał

A&A GC

546

x

37

29

42

29

35

33

40

29

x

30

x

x

38

x

x

45

35

48

45

31

429

12

9

Sadłowski Andrzej

A&A GC

575

x

28

39

40

x

x

38

38

43

30

25

x

x

40

34

37

40

35

30

39

39

428

13

13

Rogalski Piotr

A&A GC

461

34

x

41

x

43

x

44

x

19

38

30

x

43

35

x

x

40

x

30

34

30

412

14

10

Dybowski Michał

A&A GC

553

19

x

28

29

39

29

36

x

35

31

26

38

32

21

23

35

x

33

38

35

26

381

15

18

Plewiński Mieczysław

A&A GC

348

x

x

29

x

32

35

27

30

28

x

x

x

x

36

32

33

x

29

37

x

x

348

 

16

20

Majsterek Anna

A&A GC

325

x

x

34

x

43

x

x

x

x

31

32

42

38

42

x

x

x

32

x

x

31

325

17

15

Olczyk Oliwier

A&A GC

385

22

29

31

x

x

x

x

26

x

22

x

32

42

35

x

17

24

22

22

35

26

324

18

19

Sitek Tomasz

A&A GC

344

x

22

27

30

35

29

x

x

x

30

x

x

25

30

x

x

x

27

30

30

29

322

19

17

Danowski Przemysław

A&A GC

349

25

x

x

38

26

x

34

x

18

15

25

39

18

24

x

x

x

29

x

24

34

316

20

16

Kubiak Grzegorz

A&A GC

373

16

19

28

26

25

23

26

37

29

22

16

23

x

27

24

x

x

32

x

x

x

300

21

21

Truszkiewicz Zbigniew

A&A GC

283

x

x

28

x

x

x

35

x

x

27

x

x

36

x

36

34

30

x

x

27

30

283

22

22

Kaźmierczak Oskar

A&A GC

251

x

x

x

x

x

41

52

x

x

39

x

39

45

x

x

35

x

x

x

x

x

251

23

23

Czeszejko Jacek

A&A GC

246

x

37

25

x

x

25

29

x

34

33

44

19

x

x

x

x

x

x

x

x

x

246

 

24

24

Nahlik Beata

A&A GC

193

x

x

x

x

30

x

23

x

x

x

x

x

x

36

28

x

x

x

29

25

22

193

25

25

Komorowska Natalia

A&A GC

104

x

x

9

5

x

x

x

x

12

22

x

x

x

x

20

x

x

x

17

x

19

104

26

26

Cechowski Sławomir

A&A GC

98

x

34

35

x

29

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

98

27

27

Walczak-Banasik Monika

A&A GC

88

x

x

x

x

28

23

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

21

x

x

16

88

28

28

Wołowiec Emilia

A&A GC

87

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

2

11

11

18

x

9

21

x

15

x

x

87

29

29

Rawicki Eryk

A&A GC

81

24

24

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

33

x

x

x

x

81

30

30

Zielińska Amanda

 

68

x

x

x

6

x

x

x

x

10

17

x

x

x

x

16

x

x

x

3

x

16

68

31

31

Wójcik Mirosław

A&A GC

59

x

x

x

x

x

x

x

x

x

28

x

31

x

x

x

x

x

x

x

x

x

59

 

32

32

Thompson Courtney

A&A GC

51

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

24

27

x

x

x

x

x

x

x

x

51

33

33

Łazowski Krzysztof

A&A GC

46

x

x

x

x

x

x

x

x

x

19

x

x

x

x

x

x

x

x

27

x

x

46

34

34

Sadłowski Piotr

A&A GC

41

x

x

x

x

x

x

13

15

x

x

x

x

x

13

x

x

x

x

x

x

x

41

35

35

Pawlak Paulina

 

38

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

18

20

38

36

36

Mąka Barbara

 

36

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

16

20

36

37

37

Szewczyk Jarosław

A&A GC

32

x

x

x

x

x

x

x

x

x

32

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

32

38

38

Treliński Tomasz

A&A GC

31

x

x

x

x

x

12

x

x

x

x

x

x

x

19

x

x

x

x

x

x

x

31

39

39

Majsterek Amanda

A&A GC

31

x

x

x

x

x

x

x

31

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

31

 

40

40

Chwiejczak Kamila

 

30

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

13

17

30

41

41

Majsterek Artur

A&A GC

29

x

x

x

x

x

x

x

x

29

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

29

42

42

Brzeziński Marek

A&A GC

23

x

x

23

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

23

43

43

Treliński Jakub

A&A GC

23

x

x

x

x

x

13

x

x

x

x

x

x

x

10

x

x

x

x

x

x

x

23

44

44

Pardus Włodzimierz

A&A GC

21

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

21

21

45

45

Sobierajski Jacek

A&A GC

18

x

x

18

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

18

46

46

Wojkowski Andrzej

A&A GC

14

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

14

x

x

14

47

47

Grałka Dariusz

 

14

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

14

x

14

 

48

48

Grzejek Kamil

A&A GC

12

x

x

x

x

x

x

12

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

12

49

49

Pietrzko Patrycja

 

7

x

x

x

7

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

7

50

50

Wojkowska Angelika

A&A GC

6

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

6

x

x

6

51

51

Pietrzko Dominika

 

3

x

x

x

3

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

3

52

52

Brendel Katarzyna

 

-2

x

x

x

x

x

x

x

x

x

-2

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

-2