zmniejsz czcionkezwieksz czcionke

Władze Klubu

Władze Klubu| Komisja HCP| Komisja Sportowa| Komisja ds. Kobiet| Komisja ds. Rozwoju i Integracji| Komisja ds. Etyki i Dyscypliny| Złota i srebrna odznaka|

 

Władze Klubu A&A

Prezes Klubu

Arkadiusz Majsterek

 tel: +48 602-243-187
e-mail: arekmajsterek@gmail.com

 

Kapitan Klubu

Tadeusz Grodziński

tel: +48 501-568-459
e-mail:
tadeusz60@poczta.onet.pl

 

Komisja Handicapowa

 

Przewodniczący

Tadeusz Grodziński

tel: +48 501-568-459
e-mail: tadeusz60@poczta.onet.pl

 


 

Warning: getimagesize(cms/zalaczone_pliki/mini_wójcik.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/serweraia01/ftp/htdocs/aagolfclub.pl/strona/tresc.php on line 192
mini_wójcik.jpg

Mirosław Wójcik

tel.: 602 613 293
altsc@altsc.com.pl

 

Komisja Sportowa

 

 

Przewodniczący 

Jerzy Bielawski

tel: +48 600-219-908
e-mail:
bje@o2.pl


 

 



Zbigniew Truszkiewicz

tel: +48 509-706-660
e-mail: zibitr@gmail.com

 

 

 

                                 Jarosław Kusideł
                                 tel.+48 601 378 191
                                 e-mail: kusidelj@poczta.onet.pl

 

 
mini_DJ.jpg

Dariusz Jędrzejewski

tel.: 606 377 777
duxxv@wp.pl

 

Maciej Niewiadomski

tel.: 602 465 010
maciej_niewiadomski@icloud.com

 

Komisja ds. Kobiet


                                                               
                                    Przewodnicząca

                                    Aleksandra Stasiak
                                    tel.+48 600 598 856
                                    stasiak.aleksandra@vp.pl



Anna Majsterek

tel: +48 42-636-77-06
e-mail:
annamajsterek@gmail.com

 

 

 

 
mini_Dorotka.jpg

Dorota Tomaszewska

tel.+48 508 132 531
dorota.tomaszewska@interia.pl

 

 
mini_Renata S. zdj.jpg

Renata Saktura

tel.: +48 536 038 242
r.saktura@aia.pl

 
mini_20161210_154138.jpg

Amanda Majsterek

tel.: 608 091 143
amanda.majsterek@gmail.com

 

Komisja ds. Rozwoju i Integracji



Przewodniczący

Michał Bąkała

tel.+48 604 208 569 
e-mail: m.bakala@aia.pl

                                                          

Adam Marczak

tel: +48 660 496 655

e-mail: adam.marczak@pcmnzoz.pl

 

Daniel Boguszewicz

tel.:  888 215 111
daniel.b@wp.pl

 

Komisja Pabianicka ds. Rozwoju

Przewodniczący


Piotr Majer

tel.:  661 785 553
P.majer1@wp.eu

 

                                     

 

Bogumił Szymczak

tel:+48 502 164 491
e-mail: b.szymczak@aia.pl





Adam Marczak
tel:+48 608 090 137

e-mail: a.marczak@aia.pl

 

 

Komisja ds. Etyki i Dyscypliny

Przewodniczący

Janusz Mikołajczyk

tel.: 601 221 971
j.mikolajczyk@mikomax.pl

 
Michał Dybowski

tel.: 603 973 832
michal.dybowski@poczta.onet.pl

 

Tadeusz Walaszek

tel.:  603 164 271
kancelaria.twalaszek@wp.pl