zmniejsz czcionkezwieksz czcionke

Władze Klubu

Władze Klubu| Komisja HCP| Komisja Sportowa| Sekcja Zagraniczna| Komisja Studencka| Komisja ds. Kobiet| Komisja ds. Rozwoju i Integracji| Komisja ds. Etyki i Dyscypliny| Złota i srebrna odznaka|

 

Władze Klubu A&A

Prezes Klubu

Arkadiusz Majsterek

 tel: +48 602-243-187
e-mail: arekmajsterek@gmail.com

 

Kapitan Klubu

Tadeusz Grodziński

tel: +48 501-568-459
e-mail:
tadeusz60@poczta.onet.pl

 

Komisja Handicapowa

 

Przewodniczący

Tadeusz Grodziński

tel: +48 501-568-459
e-mail: tadeusz60@poczta.onet.pl

 




 

Komisja Sportowa

 

 

Przewodniczący 

Jerzy Bielawski

tel: +48 600-219-908
e-mail:
bje@o2.pl





Wiceprzewodniczący

Andrzej Sadłowski

tel: +48 501545393
e-mail: sadlowski.andrzej@neostrada.pl

 

 



Zbigniew Truszkiewicz

tel: +48 509-706-660
e-mail: zibitr@gmail.com

 

 

 

                                 Jarosław Kusideł
                                 tel.+48 601 378 191
                                 e-mail: kusidelj@poczta.onet.pl

 

 

 

 

Komisja ds. Kobiet


                                                               
                                    Przewodnicząca

                                    Aleksandra Stasiak
                                    tel.+48 600 598 856
                                    stasiak.aleksandra@vp.pl



Anna Majsterek

tel: +48 42-636-77-06
e-mail:
annamajsterek@gmail.com

 

 

 





                                    Dorota Tomaszewska

                                    tel.+48 508 132 531
                                    dorota.tomaszewska@interia.pl

 

                                    Renata Saktura

                                    tel.: +48 536 038 242
                                    r.saktura@aia.pl

 

Komisja ds. Rozwoju i Integracji



Przewodniczący

Michał Bąkała

tel.+48 604 208 569 
e-mail: m.bakala@aia.pl

                                                          

Adam Marczak

tel: +48 660 496 655

e-mail: adam.marczak@pcmnzoz.pl

 

Komisja Pabianicka ds. Rozwoju


                                      

 

Przewodniczący

Tomasz Treliński

tel: +48 505-500-000
e-mail: big_tom@vp.pl

 

 

 

Bogumił Szymczak

tel:+48 502 164 491
e-mail: b.szymczak@aia.pl





Adam Marczak
tel:+48 608 090 137

e-mail: a.marczak@aia.pl