zmniejsz czcionkezwieksz czcionke

Władze Klubu

Władze Klubu| Komisja HCP| Komisja Sportowa| Komisja ds. Kobiet| Komisja ds. Rozwoju i Integracji| Komisja ds. Etyki i Dyscypliny| Złota i srebrna odznaka|

 

Władze Klubu A&A

Prezes Klubu
Arkadiusz Majsterek
tel: +48 602-243-187
e-mail: arekmajsterek@gmail.com

Kapitan Klubu
Tadeusz Grodziński
tel: +48 501-568-459
e-mail: tadeusz60@poczta.onet.pl

 
 

Komisja Handicapowa

Przewodniczący
Tadeusz Grodziński
tel: +48 501-568-459
e-mail: tadeusz60@poczta.onet.pl

Waldemar Olczyk
tel. +48 608 090 142
e-mail: w.olczyk@aia.pl 


 
 

Komisja Sportowa 

Przewodniczący

Jerzy Bielawski
tel: +48 600-219-908
e-mail: bje@o2.pl

Jarosław Kusideł
tel.+48 601 378 191
e-mail: kusidelj@poczta.onet.pl

Dariusz Jędrzejewski
tel.+48 606 377 777
e-mail: duxxv@wp.pl  

Grzegorz Bem
tel.+48 605 896 431

 
 

Komisja ds. Kobiet

Dorota Tomaszewska
tel.+48 508 132 531
dorota.tomaszewska@interia.pl

Amanda Majsterek
tel.: +48 608 091 143
amanda.majsterek@gmail.com  

 
 

Komisja ds. Rozwoju i Integracji                                    

Adam Marczak
tel.+48 660 496 655
adam.marczak@pcmnzoz.pl 

 
 

Komisja Pabianicka ds. Rozwoju

Przewodniczący

Piotr Majer
tel.: +48 661 785 553
P.majer1@wp.eu

Bogumił Szymczak
tel:+48 502 164 491
e-mail: b.szymczak@aia.pl


 

 
 

Komisja ds. Etyki i Dyscypliny

Piotr Rogalski 

Dariusz Jędrzejewski
tel.: +48 606 377 777
duxxv@wp.pl 

Dorota Tomaszewska
tel.+48 508 132 531
dorota.tomaszewska@interia.pl