Jesień 2012-Stableford
Jesień 2012-Wynik końcowy| Jesień 2012-Punkty| Jesień 2012-Stableford| Jesień 2012-Zmiana HCP| Wiosna 2012-Wynik końcowy| Wiosna 2012-Punkty| Wiosna 2012-Stableford| Wiosna 2012-Zmiana HCP|
WYNIKI STABLEFORD NETTO T.CZ. 25.10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pos. Nazwisko Imię Typ Runda 1 Total 1/2 Total 1 Chorąży Paweł HCP 35 35 17,5 2 Grodziński Tadeusz HCP 31 31 15,5 3 Treliński Tomasz HCP 30 30 15 4 Olczyk Waldemar HCP 28 28 14 5 Plewiński Mieczysław ZK 28 28 14 6 Majsterek Arkadiusz HCP 25 25 12,5 7 Bielawski Jerzy HCP 24 24 12 8 Walaszek Tadeusz HCP 20 20 10 9 Sadłowski Andrzej HCP 20 20 10 10 Saktura Karol HCP 20 20 10 11 Treliński Jakub HCP 18 18 9 12 Usielski Piotr HCP 16 16 8 13 Czeszejko Jacek ZK 16 16 8 14 Pardus Włodzimierz HCP 14 14 7 15 Kubiak Grzegorz ZK 8 8 4 |
WYNIKI STABLEFORD NETTO T.CZ. 18.10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pos. Nazwisko Imię Typ Runda 1 Total 1/2 Total 1 Sadłowski Andrzej HCP 34 34 17 2 Truszkiewicz Zbigniew HCP 34 34 17 3 Kubiak Grzegorz ZK 32 32 16 4 Staniaszek Grzegorz HCP 31 31 15,5 5 Grodziński Tadeusz HCP 30 30 15 6 Majsterek Arkadiusz HCP 29 29 14,5 7 Treliński Jakub HCP 28 28 14 8 Kaźmierczak Oskar HCP 26 26 13 9 Walaszek Tadeusz HCP 26 26 13 10 Plewiński Mieczysław ZK 26 26 13 11 Chorąży Paweł HCP 24 24 12 12 Treliński Tomasz HCP 22 22 11 13 Usielski Piotr HCP 14 14 7 14 Walczak-Banasik Monika HCP 14 14 7 15 Sitek Tomasz HCP 14 14 7 16 Sadłowski Piotr ZK 14 14 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Dybowski | Michał | ZK | 4 | 4 | 2 |
WYNIKI STABLEFORD NETTO T.CZ. 11.10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pos. Nazwisko Imię Typ Runda 1 Total 1/2 Total 1 Sadłowski Andrzej HCP 37 37 18,5 2 Treliński Tomasz HCP 36 36 18 3 Czeszejko Jacek ZK 35 35 17,5 4 Chorąży Paweł HCP 31 31 15,5 5 Grodziński Tadeusz HCP 30 30 15 6 Plewiński Mieczysław ZK 30 30 15 7 Usielski Piotr HCP 29 29 14,5 8 Walaszek Tadeusz HCP 27 27 13,5 9 Walczak-Banasik Monika HCP 24 24 12 10 Osiński Rafał HCP 22 22 11 11 Majsterek Arkadiusz HCP 21 21 10,5 12 Pardus Włodzimierz HCP 20 20 10 13 Treliński Jakub HCP 19 19 9,5 14 Kubiak Grzegorz ZK 18 18 9 15 Gozdek Ryszard HCP 14 14 7 |
WYNIKI STABLEFORD NETTO T.CZ. 04.10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pos. Nazwisko Imię Typ Runda 1 Total 1/2 Total 1 Włodarczyk Sławomir ZK 40 40 20 2 Bubas Sławomir HCP 35 35 17,5 3 Truszkiewicz Zbigniew HCP 34 34 17 4 Grodziński Tadeusz HCP 32 32 16 5 Olczyk Waldemar HCP 32 32 16 6 Olczyk Oliwier ZK 32 32 16 7 Majsterek Arkadiusz HCP 28 28 14 8 Sadłowski Andrzej HCP 25 25 12,5 9 Osiński Rafał HCP 24 24 12 10 Treliński Tomasz HCP 24 24 12 11 Sitek Tomasz HCP 19 19 9,5 12 Treliński Jakub HCP 17 17 8,5 13 Usielski Piotr HCP 16 16 8 14 Walczak-Banasik Monika HCP 16 16 8 15 Kubiak Grzegorz ZK 16 16 8 16 Lewandowski Andrzej HCP 13 13 6,5 17 Chorąży Paweł HCP 13 13 6,5 18 Plewiński Mieczysław ZK 10 10 5 19 Czeszejko Jacek ZK 6 6 3 |
WYNIKI STABLEFORD NETTO T.CZ. 27.09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pos. Nazwisko Imię Typ Runda 1 Total 1/2 Total 1 Olczyk Waldemar HCP 47 47 23,5 2 Olczyk Oliwier ZK 40 40 20 3 Sitek Tomasz HCP 35 35 17,5 4 Walaszek Tadeusz HCP 34 34 17 5 Pardus Włodzimierz HCP 33 33 16,5 6 Staniaszek Damian HCP 32 32 16 7 Lorens Grzegorz HCP 30 30 15 8 Danowski Przemysław ZK 30 30 15 9 Lewandowski Andrzej HCP 27 27 13,5 10 Chorąży Paweł HCP 17 17 8,5 11 Treliński Jakub HCP 10 10 5 12 Zakrzewski Piotr ZK 0 0 0 |
WYNIKI STABLEFORD NETTO T.CZ. 20.09 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pos. Nazwisko Imię Typ Runda 1 Total 1/2 Total 1 Majsterek Anna HCP 47 47 23,5 2 Olczyk Waldemar HCP 40 40 20 3 Majsterek Adrian HCP 36 36 18 4 Lewandowski Andrzej HCP 35 35 17,5 5 Treliński Jakub HCP 35 35 17,5 6 Grodziński Tadeusz HCP 34 34 17 7 Staniaszek Damian HCP 34 34 17 T8 Truszkiewicz Zbigniew HCP 32 32 16 T8 Lorens Grzegorz ZK 32 32 16 10 Olczyk Oliwier ZK 32 32 16 11 Sitek Tomasz HCP 31 31 15,5 12 Usielski Piotr HCP 30 30 15 13 Saktura Karol HCP 30 30 15 14 Danowski Przemysław ZK 30 30 15 15 Gozdek Ryszard HCP 29 29 14,5 16 Walaszek Tadeusz HCP 28 28 14 17 Treliński Tomasz HCP 28 28 14 18 Majsterek Arkadiusz HCP 27 27 13,5 19 Staniaszek Grzegorz HCP 22 22 11 20 Sadłowski Andrzej HCP 22 22 11 21 Chorąży Paweł HCP 21 21 10,5 22 Cechowski Sławomir ZK 21 21 10,5 23 Cechowski Przemysław HCP 19 19 9,5 24 Pardus Włodzimierz HCP 19 19 9,5 25 Plewiński Mieczysław ZK 16 16 8 26 Brzeziński Marek ZK 14 14 7 27 Kubiak Grzegorz ZK 8 8 4 |
WYNIKI STABLEFORD NETTO T.CZ. 13.09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pos. Nazwisko Imię Typ Runda 1 Total 1/2 Total 1 Treliński Tomasz HCP 36 36 18 2 Majsterek Adrian HCP 34 34 17 3 Pardus Włodzimierz HCP 30 30 15 4 Chorąży Paweł HCP 28 28 14 5 Treliński Jakub HCP 28 28 14 6 Saktura Karol HCP 28 28 14 7 Majsterek Arkadiusz HCP 27 27 13,5 8 Sadłowski Andrzej HCP 26 26 13 9 Walaszek Tadeusz HCP 25 25 12,5 10 Majsterek Artur HCP 25 25 12,5 |
WYNIKI STABLEFORD NETTO T.CZ. 6.09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pos. Nazwisko Imię Typ Runda 1 Total 1/2 Total 1 Chorąży Paweł HCP 51 51 25,5 2 Treliński Jakub HCP 47 47 23,5 3 Lorens Grzegorz ZK 46 46 23 4 Grodziński Tadeusz HCP 40 40 20 5 Sitek Tomasz HCP 38 38 19 6 Majsterek Adrian HCP 36 36 18 7 Gozdek Ryszard HCP 35 35 17,5 8 Walaszek Tadeusz HCP 35 35 17,5 9 Staniaszek Damian HCP 34 34 17 10 Wesołowski Michał ZK 34 34 17 11 Płachciński Andrzej ZK 34 34 17 12 Majsterek Arkadiusz HCP 33 33 16,5 13 Czeszejko Jacek ZK 32 32 16 14 Plewiński Mieczysław ZK 32 32 16 15 Staniaszek Grzegorz HCP 31 31 15,5 16 Walczak-Banasik Monika HCP 30 30 15 17 Lewandowski Andrzej HCP 29 29 14,5 18 Olczyk Waldemar HCP 27 27 13,5 19 Treliński Tomasz HCP 26 26 13 20 Sadłowski Andrzej HCP 22 22 11 21 Majsterek Anna HCP 18 18 9 22 Olczyk Oliwier ZK 10 10 5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23 | Włodarczyk | Sławomir | ZK | 2 | 2 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | Chorąży | Kamil | ZK | 1 | 1 | 0,5 |
WYNIKI STABLEFORD NETTO T.CZ. 30.08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pos. Nazwisko Imię Typ Runda 1 Total 1/2 Total 1 Osiński Rafał HCP 37 37 18,5 2 Majsterek Amanda HCP 33 33 16,5 3 Lewandowski Andrzej HCP 33 33 16,5 4 Chorąży Paweł HCP 33 33 16,5 5 Chojnacki Wiesław HCP 33 33 16,5 6 Szymczak Bogumił ZK 32 32 16 7 Lorens Grzegorz ZK 32 32 16 8 Majsterek Anna HCP 31 31 15,5 9 Saktura Karol ZK 31 31 15,5 10 Sitek Krzysztof ZK 31 31 15,5 11 Olczyk Waldemar HCP 28 28 14 12 Sadłowski Andrzej HCP 26 26 13 13 Treliński Jakub HCP 25 25 12,5 14 Truszkiewicz Zbigniew ZK 24 24 12 15 Grodziński Tadeusz HCP 22 22 11 16 Sitek Tomasz ZK 22 22 11 17 Gozdek Ryszard HCP 18 18 9 18 Treliński Tomasz ZK 18 18 9 19 Plewiński Mieczysław ZK 14 14 7 20 Olczyk Oliwier ZK 10 10 5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | Truszkiewicz | Kacper | ZK | 6 | 6 | 3 |
WYNIKI STABLEFORD NETTO "Golf jest poezją" | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pos. Nazwisko Imię Typ Runda 1 Total 1/2 Total 1 Treliński Tomasz ZK 46 46 23 2 Cechowski Sławomir ZK 40 40 20 3 Sadłowski Andrzej HCP 38 38 19 4 Sitek Tomasz ZK 36 36 18 5 Chorąży Paweł HCP 33 33 16,5 6 Cechowski Przemysław HCP 31 31 15,5 7 Sitek Krzysztof ZK 31 31 15,5 8 Lorens Grzegorz ZK 28 28 14 9 Treliński Jakub HCP 23 23 11,5 10 Saktura Karol ZK 21 21 10,5 11 Sadłowski Piotr ZK 15 15 7,5 12 Plewiński Mieczysław ZK 14 14 7 13 Danowski Przemysław ZK 14 14 7 |
WYNIKI STABLEFORD NETTO T.CZ. 23.08 | ||||||
Pos. | Nazwisko | Imię | Typ | Runda 1 | Total | 1/2 Total |
1 | Majsterek | Adrian | HCP | 47 | 47 | 23,5 |
2 | Pardus | Włodzimierz | ZK | 46 | 46 | 23 |
3 | Lorens | Grzegorz | ZK | 42 | 42 | 21 |
4 | Treliński | Tomasz | ZK | 42 | 42 | 21 |
5 | Saktura | Karol | ZK | 41 | 41 | 20,5 |
6 | Gozdek | Ryszard | HCP | 40 | 40 | 20 |
7 | Staniaszek | Damian | HCP | 36 | 36 | 18 |
8 | Majsterek | Anna | HCP | 35 | 35 | 17,5 |
9 | Chorąży | Paweł | HCP | 35 | 35 | 17,5 |
10 | Mróz | Maciej | ZK | 34 | 34 | 17 |
11 | Olczyk | Oliwier | ZK | 34 | 34 | 17 |
12 | Treliński | Jakub | HCP | 33 | 33 | 16,5 |
13 | Brzeziński | Marek | ZK | 32 | 32 | 16 |
14 | Czeszejko | Jacek | ZK | 30 | 30 | 15 |
15 | Szymczak | Bogumił | ZK | 28 | 28 | 14 |
16 | Lewandowski | Andrzej | HCP | 27 | 27 | 13,5 |
17 | Sitek | Tomasz | ZK | 24 | 24 | 12 |
18 | Cechowski | Przemysław | HCP | 23 | 23 | 11,5 |
19 | Walczak-Banasik | Monika | ZK | 22 | 22 | 11 |
20 | Olczyk | Waldemar | HCP | 21 | 21 | 10,5 |
21 | Plewiński | Mieczysław | ZK | 20 | 20 | 10 |
22 | Chojnacki | Wiesław | HCP | 19 | 19 | 9,5 |
23 | Bubas | Sławomir | HCP | 17 | 17 | 8,5 |
24 | Marciniak | Grzegorz | HCP | 16 | 16 | 8 |
25 | Sadłowski | Andrzej | HCP | 16 | 16 | 8 |
26 | Sitek | Krzysztof | ZK | 16 | 16 | 8 |
27 | Kubiak | Jacek | ZK | 16 | 16 | 8 |
28 | Płachciński | Andrzej | ZK | 14 | 14 | 7 |
29 | Adamus | Włodzimierz | ZK | 6 | 6 | 3 |
WYNIKI STABLEFORD NETTO T.CZ. 16.08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pos. Nazwisko Imię Typ Runda 1 Total 1/2 Total 1 Walaszek Tadeusz HCP 42 42 21 2 Mróz Maciej ZK 42 42 21 3 Lorens Grzegorz ZK 42 42 21 4 Saktura Karol ZK 40 40 20 5 Treliński Jakub HCP 38 38 19 6 Majsterek Arkadiusz HCP 37 37 18,5 7 Sadłowski Andrzej HCP 37 37 18,5 8 Plewiński Mieczysław ZK 36 36 18 9 Osiński Rafał HCP 35 35 17,5 10 Lewandowski Andrzej HCP 33 33 16,5 11 Chojnacki Wiesław HCP 33 33 16,5 12 Truszkiewicz Zbigniew ZK 32 32 16 13 Treliński Tomasz ZK 32 32 16 14 Pardus Włodzimierz ZK 29 29 14,5 15 Grodziński Tadeusz HCP 28 28 14 16 Bielawski Jerzy HCP 27 27 13,5 17 Gozdek Ryszard HCP 26 26 13 18 Kubiak Grzegorz ZK 20 20 10 19 Olczyk Waldemar HCP 14 14 7 20 Kubiak Jacek ZK 10 10 5 |
WYNIKI STABLEFORD NETTO T.CZ. 9.08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pos. Nazwisko Imię Typ Runda 1 Total 1/2 Total 1 Treliński Jakub A 54 54 27 2 Osiński Rafał HCP 47 47 23,5 3 Mróz Maciej A 44 44 22 4 Usielski Piotr HCP 40 40 20 5 Sadłowski Andrzej HCP 40 40 20 6 Chorąży Paweł A 40 40 20 7 Brzeziński Marek ZK 38 38 19 8 Treliński Tomasz A 38 38 19 9 Truszkiewicz Zbigniew ZK 36 36 18 10 Saktura Karol A 32 32 16 11 Lewandowski Andrzej HCP 29 29 14,5 12 Olczyk Waldemar HCP 28 28 14 13 Szymczak Bogumił ZK 28 28 14 14 Bielawski Jerzy HCP 27 27 13,5 15 Pardus Włodzimierz ZK 27 27 13,5 16 Plewiński Mieczysław ZK 20 20 10 |
WYNIKI STABLEFORD NETTO T.CZ. 02.08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pos. Nazwisko Imię Typ Runda 1 Total 1/2 Total 1 Brzeziński Marek ZK 48 48 24 2 Bielawski Jerzy HCP 46 46 23 3 Majsterek Adrian HCP 40 40 20 4 Pardus Włodzimierz ZK 38 38 19 5 Olczyk Waldemar HCP 35 35 17,5 6 Szymczak Bogumił ZK 34 34 17 7 Treliński Jakub A 32 32 16 8 Lewandowski Andrzej HCP 31 31 15,5 9 Osiński Rafał HCP 30 30 15 10 Sadłowski Andrzej HCP 30 30 15 11 Treliński Tomasz A 30 30 15 12 Sitek Tomasz ZK 28 28 14 13 Saktura Karol A 28 28 14 14 Cechowski Przemysław HCP 27 27 13,5 15 Chorąży Paweł A 24 24 12 16 Walczak-Banasik Monika ZK 20 20 10 17 Plewiński Mieczysław ZK 18 18 9 18 Czeszejko Jacek ZK 16 16 8 |