zmniejsz czcionkezwieksz czcionke

JUBILEUSZOWY V Turniej Golf & Table Tenis

Mistrzostwa Firm na Symulatorze| II Mistrzostwa Ziemi Łódzkiej na Symulatorze| JUBILEUSZOWY V Turniej Golf & Table Tenis| V Turniej Golf & Bowling| IV Turniej Golf & Bilard!| I Puchar A&A| IV Turniej Golf & Darts| II Puchar A&A 2016| Ranking pucharowy 2016|

V TURNIEJ GOLF & TENIS 2016

WYNIKI

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

TENIS

GOLF

SUMA

RANKING

MIEJSCE

PUNKTY

MIEJSCE

PUNKTY

MIEJSCE

PUNKTY

1

Marczyński Jerzy

1

4

2

3

1

7

100

2

Truszkiewicz Zbigniew

2

3

1

4

2

7

90

3

Stachowski Piotr

3

2

3

2

3

4

80

4

Sapała Joanna

4

1

5

0

T4

1

75

5

Olas Agnieszka

5

0

4

1

T4

1

75

 

Regulamin V Jubileuszowego Turnieju Golf & Table Tenis

1.     Turniej zaliczany jest do klasyfikacji generalnej turniejów rankingowych A&A.

2.
     Udział w turnieju otrzymują osoby, które wypełnią formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.aagolfclub.pl w Aktualnościach oraz dokonają wpłaty w dniu turnieju na pół godziny przed rozpoczęciem.

3.
     Ilość osób mogących wziąć udział w turnieju jest ograniczona. Pierwszeństwo do udziału będzie przyznawane według kolejności wypełnionych formularzy.

4.
     Każdy z graczy zobowiązany jest do zorganizowania sprzętu potrzebnego do rozegrania turnieju tenisa stołowego we własnym zakresie.

5.
     Nagrodzeni zostaną 3 najlepsi gracze w klasyfikacji generalnej z dwóch etapów turnieju. Dodatkowo wyróżnienia dla najlepszych w kategoriach:        

          ·         Kobiety
         
·         Seniorzy
         
·         Juniorzy do lat 18
         
·         Dzieci do lat 12     

Turniej rozegrany zostanie w dwóch etapach.

7.     Pierwszy etap to rozgrywki tenisa stołowego, które odbędą się w SP nr 3 w Zgierzu na 4 stołach. Rozpoczęcie pierwszego etapu to godzina 9:30.

8.     Drugi etap turnieju to rozgrywki golfowe na Hali Golfowej w Łodzi przy ul.Wersalskiej 47/75 na zasadach ŁLG. Rozpoczęcie po zakończeniu pierwszego etapu.

9.
      Każdy zawodnik musi rozpocząć grę o godzinie wyznaczonej przez Komitet. Jeżeli zawodnik stawi się gotowy do gry w ciągu 5 minut po wyznaczonym czasie, to w przypadku, gdy nie występują okoliczności uzasadniające niezastosowanie kary dyskwalifikacji (zgodnie z Reg. 33-7), karą za nie rozpoczęcie gry o czasie (zamiast dyskwalifikacji) będą dwa uderzenia karne.

10.
Każdy gracz, który rażąco naruszy etykietę gry (rzucanie kijami lub używanie wulgarnych wyrażeń) może zostać zdyskwalifikowany po uprzednim, jednorazowym ostrzeżeniu. Decyzję o zastosowaniu takiej kary może podjąć sędzia na podstawie własnej oceny sytuacji (reguła 33-7).

11.
Komitet Organizacyjny Turnieju zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy.

12. W skład komitetu organizacyjnego wchodzi Członek Komisji Sportowej Zbigniew Truszkiewicz oraz Piotr Stachowski

PunktacjaOgólna:

·       Za zajęte miejsce zarówno w pierwszym jak i w drugim etapie turnieju przyznawane będą punkty.
·       Suma punktów obu konkurencji daje wynik końcowy.
·       W przypadku remisu po obu konkurencjach przeprowadzona zostanie dogrywka na putting greenie płaskim na dołku wyznaczonym przez Komitet Organizacyjny Turnieju