zmniejsz czcionkezwieksz czcionke

III turniej mikołajkowy dla nauczycieli i uczniów


medium_tm12-gr.jpg
III turniej mikołajkowy dla nauczycieli i uczniów

W poniedziałek 06.12.2010 w haliu golfa A&A GC rozegrany został III turniej mikołajkowy dla nauczycieli i uczniów. Udział w zawodach wzięło czternaście osób.

Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach: uczeń, nauczyciel oraz kategoria mieszana. W kategorii pierwszej rywalizowali ze sobą uczniowie gimnazjów i liceów, w drugiej kategorii do boju stanęli ich opiekunowie – nauczyciele wychowania fizycznego. Natomiast w ostatniej rywalizowały ze sobą poszczególne szkoły. W skład każdego flajtu wchodził nauczyciel i uczeń z danej szkoły.

W kategorii uczeń bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się Przemysław Cechowski (na co dzień zawodnik A&A GC). Bardzo zacięta walka miała miejsce wśród nauczycieli, gdzie o pierwsze miejsce walczyli ubiegłoroczny zwycięzca – Zbigniew Truszkiewicz  oraz Rafał Glaznap, który rok temu był drugi. Po walce do ostatniego dołka, lepszy o punkt okazał się Rafał Glaznap, który tym samym zrewanżował się Zbyszkowi za ubiegłoroczny finał. Wśród rywalizujących szkół pierwsze miejsce zajęło Gimnazjum nr VII, reprezentowane przez Zbigniewa Truszkiewicza i Przemysława Cechowskiego.

Kategoria uczeń:

1. Przemysław Cechowski

2. Adam Kubich

3. Daria Jaworska

Kategoria nauczyciel:

1. Rafał Glaznap

2. Zbigniew Truszkiewicz

3. Dariusz Kolczyński

Kategoria mieszana:

1. Gimnazjum nr VII

2. XV LO w Łódzi

3. Gimnazjum nr XVIII