zmniejsz czcionkezwieksz czcionke

jesień-wyniki

Drużyny| wiosna-wyniki| wiosna-TABELA| Zdjęcia| wiosna-WYNIK KOŃCOWY| jesień-TABELA| jesień-wyniki| jesień-WYNIK KOŃCOWY|

LIGA FIRM - STABLEFORD NETTO - 27.10

Pos.

Firma

Nazwisko

Imię

Hcp

Hcp Gry

Brutto

Stable

WYNIK

1

Common

Kusideł

Jarosław

25,8

13

36

25

44

Matyja 

Paweł

45,6

23

56

19

Zygler

Marcin

44,2

22

58

17

Stachowski

Piotr

37,4

19

61

10

2

PGE

Grałka

Dariusz

31,6

16

43

21

41

Dybowski

Michał

27,1

14

42

20

Gozdek

Ryszard

6,5

3

33

18

Polak

Paweł

28,1

14

55

11

Chwiejczak

Marek

26,5

13

61

7

3

Arkadia

Truszkiewicz

Zbigniew

24,2

12

44

18

33

Grodziński

Tadeusz

5,5

3

37

15

Marczak

Dawid

28,5

14

55

15

Szymczak

Bogumił

34,5

17

53

15

Wójtewicz

Patrycja

34,8

17

53

15

Marczak

Adam

32,1

16

65

8

4

Pafana

Styczyński

Andrzej

25,1

13

43

18

30

Styczyński

Maciej

7,3

4

43

12

5

A&A

Sadłowski

Andrzej

10,4

5

39

15

27

Majsterek

Arkadiusz

4,1

2

38

12

Majsterek

Anna

11,9

6

42

12

6

Juwentus

Kurpiewski

Tomasz

43

22

60

14

26

Żołądkiewicz

Marek

33,3

17

58

12

Linke

Piotr

54

27

68

12

7

CRE

Bąkała

Michał

34,3

17

48

17

17

7

MOSIR

Marczyński

Jerzy

36

18

53

17

17

9

Pałacyk

McInerney

John

22,1

11

50

13

13

10

Wojskowe

Wieczorek

Rafał

11,4

6

45

9

9

 


LIGA FIRM - STABLEFORD NETTO - 20.10

Pos.

Firma

Nazwisko

Imię

Hcp

Hcp Gry

Brutto

Stable

WYNIK

1

PGE

Polak

Paweł

29,1

15

45

20

39

Gozdek

Ryszard

7

4

33

19

Grałka

Dariusz

31,4

16

50

15

Chwiejczak

Marek

26,3

13

48

15

2

Common

Zygler

Marcin

48,2

24

52

22

37

Kusideł

Jarosław

25,6

13

49

15

Matyja 

Paweł

45,4

23

59

14

3

A&A

Majsterek

Anna

11,7

6

39

15

29

Sadłowski

Andrzej

10

5

39

14

Majsterek

Arkadiusz

3,9

2

40

11

4

Juwentus

Żołądkiewicz

Marek

33,1

17

52

15

28

Linke

Piotr

54

27

65

13

5

Arkadia

Marczak

Dawid

28,3

14

50

14

27

Grodziński

Tadeusz

4,9

2

38

13

Szymczak

Bogumił

34,3

17

57

10

6

Pafana

Osiński

Rafał

6,9

3

37

15

26

Styczyński

Andrzej

24,9

12

53

11

7

CRE

Bąkała

Michał

34,1

17

53

1+4

18

Tomaszewska

Dorota

52

26

73

4

8

Pałacyk

Majsterek

Adrian

16,7

8

39

17

17

9

MOSIR

Marczyński

Jerzy

36

18

56

16

16

 

LIGA FIRM - STABLEFORD NETTO - 13.10

Pos.

Firma

Nazwisko

Imię

Hcp

Hcp Gry

Brutto

Stable

WYNIK

1

Common

Stachowski

Piotr

40,2

20

47

21

41

Krawczyk

Jacek

47,2

24

52

20

Zygler

Marcin

48

24

61

14

Kusideł

Jarosław

25,4

13

49

14

2

A&A

Majsterek

Arkadiusz

4,4

2

31

19

35

Majsterek

Anna

11,5

6

38

16

3

Arkadia

Truszkiewicz

Zbigniew

25,5

13

40

21

34

Grodziński

Tadeusz

4,7

2

39

13

Szymczak

Bogumił

34,1

17

59

11

4

Pafana

Styczyński

Andrzej

24,7

12

50

15

24

Styczyński

Maciej

6,9

3

46

9

5

Juwentus

Kurpiewski

Tomasz

42,8

21

61

12

21

Żołądkiewicz

Marek

32,9

16

65

9

Linke

Piotr

54

27

71

8

6

MOSIR

Marczyński

Jerzy

35,9

18

66

10

18

Marczyńska

Anna

54

27

73

8

7

PGE

Dybowski

Michał

27,6

14

47

17

17

 

LIGA FIRM - STABLEFORD NETTO - 6.10

Pos.

Firma

Nazwisko

Imię

Hcp

Hcp Gry

Brutto

Stable

WYNIK

1

Common

Zygler

Marcin

54

27

51

24

39

Kusideł

Jarosław

25,2

13

50

15

Matyja 

Paweł

45,2

23

64

10

2

Arkadia

Marczak

Dawid

28,8

14

43

19

38

Truszkiewicz

Zbigniew

26

13

42

19

Grodziński

Tadeusz

4,7

2

32

18

Wójtewicz

Patrycja

34,6

17

56

15

Szymczak

Bogumił

33,9

17

66

9

3

PGE

Gozdek

Ryszard

7,5

4

35

19

37

Polak

Paweł

29,1

15

46

18

Grałka

Dariusz

31,4

16

50

16

Dybowski

Michał

27,4

14

48

15

Chwiejczak

Marek

26,1

13

56

7

4

Mikomax

Rek

Grzegorz

13,7

7

38

17

33

Mikołajczyk

Janusz

12,9

6

38

16

5

Pafana

Styczyński

Andrzej

24,7

12

47

16

30

Styczyński

Maciej

6,7

3

39

14

 

6

Juwentus

Linke

Piotr

54

27

62

16

29

Szubert

Marcin

52

26

67

13

Żołądkiewicz

Marek

32,7

16

55

11

Kurpiewski

Tomasz

42,6

21

64

9

7

A&A

Majsterek

Arkadiusz

4

2

37

13

24

Sadłowski

Andrzej

9,4

5

42

11

8

MOSIR

Marczyński

Jerzy

35,7

18

56

12

22

Stasiak

Aleksandra

51,8

26

67

10

Marczyńska

Anna

54

27

72

7

9

Pałacyk

McInerney

John

22,1

11

43

16

16

10

CRE

Ślawski

Marcin

51,4

26

70

6

6

 


LIGA FIRM - STABLEFORD NETTO - 29.9

Pos.

Firma

Nazwisko

Imię

Hcp

Hcp Gry

Brutto

Stable

WYNIK

1

Juwentus

Żołądkiewicz

Marek

33,7

17

52

20

40

Szubert

Marcin

54

27

56

20

Kurpiewski

Tomasz

42,4

21

59

15

Linke

Piotr

54

27

63

14

2

PGE

Gozdek

Ryszard

7,5

4

34

18

34

Grałka

Dariusz

31,4

16

51

16

Chwiejczak

Marek

25,9

13

48

14

Polak

Paweł

28,9

14

52

13

Dybowski

Michał

27,2

14

53

9

3

MOSIR

Marczyński

Jerzy

37,4

19

50

20

33

Stasiak

Aleksandra

51,6

26

63

13

4

Common

Kusideł

Jarosław

25,2

13

48

16

31

Matyja 

Paweł

45

23

56

15

Krawczyk

Jacek

47

24

58

15

Zygler

Marcin

54

27

63

15

Stachowski

Piotr

40

20

60

11

5

Arkadia

Szymczak

Bogumił

33,7

17

52

15

28

Truszkiewicz

Zbigniew

25,8

13

48

13

Grodziński

Tadeusz

4,5

2

38

12

Wójtewicz

Patrycja

34,4

17

55

12

Marczak

Dawid

28,6

14

56

10

6

A&A

Majsterek

Arkadiusz

3,8

2

38

14

22

Majsterek

Anna

11,1

6

50

8

7

Pałacyk

McInerney

John

21,9

11

49

11

11

 


LIGA FIRM - STABLEFORD NETTO - 22.9

Pos.

Firma

Nazwisko

Imię

Hcp

Hcp Gry

Brutto

Stable

WYNIK

1

Juwentus

Żołądkiewicz

Marek

37,4

19

43

24

41

Szubert

Marcin

54

27

61

17

Kurpiewski

Tomasz

42,2

21

62

12

Linke

Piotr

54

27

65

12

2

Arkadia

Wójtewicz

Patrycja

34,2

17

47

18

35

Grodziński

Tadeusz

4,5

2

33

17

Marczak

Dawid

28,6

14

46

16

Truszkiewicz

Zbigniew

25,6

13

51

12

2

PGE

Chwiejczak

Marek

25,9

13

49

18

35

Dybowski

Michał

27,2

14

46

17

Grałka

Dariusz

31,2

16

55

13

4

Pałacyk

Majsterek

Adrian

16,5

8

43

16

30

Majer

Piotr

54

27

62

14

McInerney

John

21,7

11

49

12

4

CRE

Ślawski

Marcin

51,4

26

57

17

30

Knabe

Jarosław

26,1

13

50

13

Bąkała

Michał

34,7

17

56

9

6

A&A

Pikulski

Zbigniew

43,5

22

56

16

29

Majsterek

Arkadiusz

3,6

2

39

13

7

MOSIR

Stasiak

Aleksandra

51,4

26

62

14

26

Marczyński

Jerzy

37,2

19

61

12

Marczyńska

Anna

54

27

72

9

8

Pafana

Styczyński

Maciej

6,5

3

41

12

24

Osiński

Rafał

6,7

3

39

12

9

Common

Stachowski

Piotr

39,8

20

58

13

23

Matyja 

Paweł

44,8

22

65

10

Kusideł

Jarosław

25

13

55

8

Zygler

Marcin

54

27

72

7

 

 

LIGA FIRM - STABLEFORD NETTO - 15.9

Pos.

Firma

Nazwisko

Imię

Hcp

Hcp Gry

Brutto

Stable

WYNIK

1

Pafana

Styczyński

Maciej

6,5

3

39

16

31

Osiński

Rafał

6,5

3

37

15

Styczyński

Andrzej

24,5

12

53

12

2

Arkadia

Wójtewicz

Patrycja

34,2

17

50

17

30

Marczak

Dawid

28,4

14

51

13

Szymczak

Bogumił

33,5

17

55

13

Grodziński

Tadeusz

4,3

2

46

9

3

MOSIR

Marczyński

Jerzy

37,2

19

54

16

28

Stasiak

Aleksandra

51,2

26

64

12

Rawicki

Eryk

17,5

9

68

8

Marczyńska

Anna

54

27

83

2

3

Juwentus

Linke

Piotr

54

27

60

16

28

Kurpiewski

Tomasz

42

21

63

12

Szubert

Marcin

54

27

68

12

5

Common

Matyja 

Paweł

44,6

22

57

14

27

Kusideł

Jarosław

24,8

12

47

13

Stachowski

Piotr

39,6

20

61

12

5

A&A

Majsterek

Arkadiusz

3,2

2

35

15

27

Sadłowski

Andrzej

9

4

42

12

7

PGE

Chwiejczak

Marek

25,7

13

51

14

26

Dybowski

Michał

27

14

52

12

Grałka

Dariusz

31

16

64

8

7

Pałacyk

McInerney

John

21,3

11

51

13

26

Majer

Piotr

54

27

69

13

Majsterek

Adrian

16,3

8

53

8

7

CRE

Knabe

Jarosław

26,1

13

47

16

26

Ślawski

Marcin

51,2

26

70

10

10

Wojskowe

Wieczorek

Wiktor

9

5

38

18

18


 

LIGA FIRM - STABLEFORD NETTO - 8.9

Pos.

Firma

Nazwisko

Imię

Hcp

Hcp Gry

Brutto

Stable

WYNIK

1

Pafana

Styczyński

Maciej

7

4

33

19

36

Osiński

Rafał

6,5

3

34

17

Styczyński

Andrzej

24,5

12

45

17

2

PGE

Polak

Paweł

29,9

15

43

20

34

Chwiejczak

Marek

25,5

13

50

14

3

Arkadia

Grodziński

Tadeusz

4,1

2

35

16

32

Wójtewicz

Patrycja

34

17

50

16

Marczak

Dawid

28

14

53

12

4

Juwentus

Szubert

Marcin

54

27

59

17

29

Linke

Piotr

54

27

70

12

Kurpiewski

Tomasz

41,8

21

63

7

4

Wojskowe

Wieczorek

Wiktor

9

5

37

17

29

Mastalski

Radosław

17,1

9

49

12

Wieczorek

Rafał

11,2

6

51

10

6

Common

Kusideł

Jarosław

24,8

12

45

17

25

Stachowski

Piotr

39,4

20

65

8

6

CRE

Knabe

Jarosław

29,6

15

38

25

25

6

MOSIR

Stasiak

Aleksandra

51

26

63

13

25

Marczyński

Jerzy

37

19

55

12

9

A&A

Pikulski

Zbigniew

43,5

22

55

16

16

10

Pałacyk

Majer

Piotr

54

27

65

13

13

 

LIGA FIRM - STABLEFORD NETTO - 1.9

Pos.

Firma

Nazwisko

Imię

Hcp

Hcp Gry

Brutto

Stable

WYNIK

1

Juwentus

Żołądkiewicz

Marek

43,4

22

47

24

39

Szubert

Marcin

54

27

63

15

Linke

Piotr

54

27

65

14

Kurpiewski

Tomasz

41,6

21

71

6

1

Pałacyk

Majsterek

Amanda

8,3

4

32

20

39

Majsterek

Adrian

16,6

8

37

19

Majer

Piotr

54

27

63

16

McInerney

John

20,7

10

43

15

3

PGE

Polak

Paweł

30,7

15

47

20

36

Konkalec

Dariusz

45,2

23

56

16

Dybowski

Michał

26,8

13

52

13

Chwiejczak

Marek

25,3

13

52

11

4

CRE

Ślawski

Marcin

53,2

27

57

20

35

Bąkała

Michał

34,3

17

52

15

Knabe

Jarosław

29,4

15

51

14

Tomaszewska

Dorota

51,6

26

71

8

4

Wojskowe

Wieczorek

Wiktor

9

5

37

18

35

Mastalski

Radosław

17,1

9

42

17

Wieczorek

Rafał

11,2

6

38

16

4

Common

Kusideł

Jarosław

25,3

13

43

19

35

Krawczyk

Jacek

47

24

59

16

Matyja 

Paweł

44,4

22

74

4

 

7

A&A

Pikulski

Zbigniew

44

22

53

19

34

Majsterek

Anna

10,7

5

38

15

Majsterek

Arkadiusz

2,8

1

36

14

7

Pafana

Styczyński

Andrzej

24,8

12

42

19

34

Styczyński

Maciej

6,6

3

36

15

9

Arkadia

Marczak

Dawid

27,6

14

44

18

32

Grodziński

Tadeusz

3,7

2

38

14

Truszkiewicz

Zbigniew

25,2

13

47

14

Wójtewicz

Patrycja

33,4

17

58

11

10

MOSIR

Marczyński

Jerzy

39

20

54

18

29

Stasiak

Aleksandra

50,8

25

67

11

Marczyńska

Anna

54

27

82

2

 

LIGA FIRM - STABLEFORD NETTO - 25.8

Pos.

Firma

Nazwisko

Imię

Hcp

Hcp Gry

Brutto

Stable

WYNIK

1

A&A

Tokar

Rafał

23,1

12

38

22

40

Pikulski

Zbigniew

44

22

53

18

2

Arkadia

Truszkiewicz

Zbigniew

25,7

13

43

19

38

Wójtewicz

Patrycja

34,4

17

49

19

Marczak

Dawid

27,4

14

44

18

Grodziński

Tadeusz

3,5

2

40

15

3

Wojskowe

Wieczorek

Rafał

11,2

6

37

18

36

Mastalski

Radosław

17,1

9

40

18

4

Pafana

Styczyński

Maciej

7,6

4

32

20

34

Styczyński

Andrzej

24,6

12

49

14

5

MOSIR

Marczyński

Jerzy

39

20

57

16

29

Stasiak

Aleksandra

50,6

25

62

13

6

PGE

Dybowski

Michał

26,6

13

50

13

26

Chwiejczak

Marek

25,1

13

54

13

Konkalec

Dariusz

45

23

60

12

7

Pałacyk

McInerney

John

22,2

11

38

21

21

8

Common

Kusideł

Jarosław

25,1

13

46

15

15

 

LIGA FIRM - STABLEFORD NETTO - 18.8

Pos.

Firma

Nazwisko

Imię

Hcp

Hcp Gry

Brutto

Stable

WYNIK

1

MOSIR

Marczyński

Jerzy

45

23

46

26

41

Stasiak

Aleksandra

50,4

25

63

15

Rawicki

Eryk

17,3

9

56

8

Marczyńska

Anna

54

27

78

5

2

Arkadia

Grodziński

Tadeusz

4,3

2

32

20

35

Truszkiewicz

Zbigniew

25,5

13

48

15

Szymczak

Bogumił

33,3

17

60

9

2

PGE

Polak

Paweł

31,2

16

45

19

35

Grałka

Dariusz

31

16

50

16

Dybowski

Michał

26,2

13

48

15

Chwiejczak

Marek

24,9

12

51

9

4

CRE

Bąkała

Michał

35,3

18

49

17

34

Ślawski

Marcin

53,2

27

60

17

Tomaszewska

Dorota

51,4

26

75

4

5

Pałacyk

Kucejko

Justyna

54

27

61

17

32

Majer

Piotr

54

27

63

15

Majsterek

Adrian

16,2

8

53

13

6

A&A

Majsterek

Arkadiusz

2,4

1

36

15

28

Pikulski

Zbigniew

43,8

22

58

13

6

Juwentus

Żołądkiewicz

Marek

43,4

22

58

18

28

Linke

Piotr

54

27

70

10

8

Pafana

Styczyński

Maciej

7,6

4

36

16

16

9

Common

Kusideł

Jarosław

24,9

12

55

10

10

 


LIGA FIRM - STABLEFORD NETTO - 11.8

Pos.

Firma

Nazwisko

Imię

Hcp

Hcp Gry

Brutto

Stable

WYNIK

1

MOSIR

Marczyński

Jerzy

48

24

52

21

40

Stasiak

Aleksandra

51,4

26

56

19

2

Arkadia

Truszkiewicz

Zbigniew

26,5

13

45

20

36

Szymczak

Bogumił

33,3

17

50

16

Grodziński

Tadeusz

4,1

2

34

16

Wójtewicz

Patrycja

35,7

18

56

15

Marczak

Dawid

26,6

13

55

8

2

Wojskowe

Wieczorek

Rafał

11,7

6

35

19

36

Wieczorek

Wiktor

9

5

37

17

4

Common

Kusideł

Jarosław

27,4

14

42

20

35

Stachowski

Piotr

39,2

20

58

15

5

PGE

Dybowski

Michał

26,4

13

44

17

32

Polak

Paweł

31

16

49

15

Grałka

Dariusz

30,8

15

52

12

6

CRE

Bąkała

Michał

35,3

18

51

16

28

Ślawski

Marcin

53

27

70

12

7

A&A

Majsterek

Arkadiusz

2,2

1

34

15

27

Sadłowski

Andrzej

8,2

4

40

12

8

Juwentus

Szubert

Marcin

54

27

66

14

26

Żołądkiewicz

Marek

43,2

22

59

12

Kurpiewski

Tomasz

41,4

21

64

11

9

Pafana

Osiński

Rafał

6,3

3

41

12

12

10

Pałacyk

McInerney

John

23

12

50

12

12

 

LIGA FIRM - STABLEFORD NETTO - 4.8

Pos.

Firma

Nazwisko

Imię

Hcp

Hcp Gry

Brutto

Stable

WYNIK

1

Common

Krawczyk

Jacek

54

27

51

25

46

Kusideł

Jarosław

27,4

14

43

21

Matyja 

Paweł

44,4

22

55

18

Stachowski

Piotr

39,2

20

55

16

2

Arkadia

Szymczak

Bogumił

35,8

18

45

23

40

Truszkiewicz

Zbigniew

26,5

13

44

17

Wójtewicz

Patrycja

35,5

18

57

15

Marczak

Dawid

26,4

13

48

14

2

Wojskowe

Mastalski

Radosław

18,6

9

36

21

40

Wieczorek

Rafał

12,2

6

35

19

Wieczorek

Wiktor

9,5

5

35

19

4

Juwentus

Kurpiewski

Tomasz

41,4

21

53

18

33

Żołądkiewicz

Marek

43

22

59

15

Szubert

Marcin

54

27

74

9

5

MOSIR

Marczyński

Jerzy

53

27

53

23

23

6

CRE

Ślawski

Marcin

54

27

57

19

19

6

Pałacyk

McInerney

John

23,3

12

45

19

19

8

PGE

Dybowski

Michał

26,2

13

49

14

14