zmniejsz czcionkezwieksz czcionke

Ranking 2015

Ranking 2017| Ranking 2016| Ranking 2015| Ranking 2014| Ranking 2013| Ranking 2012|

LP

NAZWISKO

IMIĘ

6.9

7.9

20.9

27.9

18.10

25.10

Tcz

Tex

8.11

29.11

SUMA

 

1

Grodziński

Tadeusz

180

115

 

100

200

80

137

20

75

 

2668

2

Cechowski

Przemysław

200

 

180

 

180

90

 

31

100

100

2544

3

Sadłowski

Andrzej

68

140

140

105

160

 

157

14

 

42

1899

4

Tokar

Rafał

 

 

80

 

68

62

91

 

 

 

1589

5

Tamborek

Jakub

140

 

145

150

140

 

62

 

90

44

1469

6

Truszkiewicz

Zbigniew

68

85

 

 

90

75

 

 

 

70

1456

7

Majsterek

Arkadiusz

250

130

 

170

 

 

107

 

 

 

1451

8

Cechowski

Sławomir

80

 

 

 

115

 

 

20

100

48

1430

9

Gozdek

Ryszard

 

180

200

 

 

 

38

 

 

 

1355

10

Lewandowski

Andrzej

 

 

160

150

 

 

 

 

 

 

1264

11

Chorąży

Paweł

150

 

105

 

100

 

8

 

 

40

1232

12

Staniaszek

Damian

190

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1178

13

Bielawski

Jerzy

 

145

 

200

 

 

14

 

 

 

1176

14

Jędrzejewski

Adrian

220

 

130

220

 

 

29

 

90

54

1134

15

Bącela

Andrzej

105

160

 

 

 

 

 

 

 

62

1100

 

16

Marczak

Dawid

74

 

95

 

 

 

81

 

 

 

1075

17

Wójtewicz

Patrycja

59

 

90

 

 

 

92

 

 

 

1075

18

Treliński

Tomasz

125

 

100

92

140

 

 

 

 

74

1066

19

Majsterek

Amanda

 

 

 

190

150

100

12

 

 

32

1065

20

Grałka

Dariusz

 

100

 

 

85

 

 

 

80

86

938

21

Usielski

Piotr

 

90

 

 

 

 

 

 

 

 

931

22

Nahlik-Pokszan

Beata

 

95

 

 

 

70

17

 

 

34

915

23

Bąkała

Michał

56

 

 

 

100

62

67

 

 

 

802

24

Osiński

Rafał

 

150

115

120

 

 

 

 

 

50

794

25

Styczyński

Maciej

120

 

 

 

145

 

 

 

 

 

789

26

Skudlarski

Kamil 

170

200

 

170

 

 

 

25

 

 

785

27

Staniaszek

Grzegorz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

751

28

Wójcik

Mirosław

 

 

 

120

 

 

 

 

 

 

675

29

Dybowski

Michał

 

 

85

 

105

 

 

 

62

95

662

30

Biniewicz

Sławomir

84

 

 

 

 

 

 

 

70

105

624

 

31

Rawicki

Eryk

160

 

120

 

 

 

 

 

 

 

597

32

Lorens

Grzegorz

120

 

 

 

 

 

 

 

 

 

572

33

Biniewicz

Adam

96

 

 

 

 

 

 

25

70

66

569

34

Majsterek

Anna

96

 

 

 

85

 

31

14

 

 

542

35

Sapała 

Joanna

 

80

 

 

 

56

 

 

 

46

510

36

Majsterek

Adrian

100

 

 

88

85

 

32

14

 

 

496

37

Marczak

Maks

47

 

 

 

 

 

24

 

 

 

483

38

Kubiak

Grzegorz

 

 

 

 

 

66

36

 

 

 

472

39

Chwiejczak

Marek

 

 

 

 

 

 

 

 

80

82

464

40

Kusideł 

Jarosław

 

 

 

 

110

 

 

42

 

 

457

41

Olczyk

Waldemar 

 

 

110

 

140

 

11

 

 

38

409

42

Marczyński

Jerzy

71

 

 

 

 

 

 

 

 

 

393

43

Rogalski

Piotr

 

105

 

110

 

 

 

 

 

 

390

44

Stachowski

Piotr

 

 

76

 

60

 

 

17

66

 

379

45

Kowalczyk

Jacek

 

 

 

 

 

 

62

 

 

78

361

 

46

Olas 

Agnieszka

 

 

 

 

 

56

 

 

 

 

360

47

Wawrzyniak

Maciej

 

110

 

 

 

 

 

 

 

 

358

48

Szewczyk

Jarosław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

335

49

Jaruga

Rafał

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

330

50

Bubas

Sławomir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

308

51

Kowalska-Osadowska

Beata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

300

52

Binkowski

Michał

80

 

 

 

 

 

64

 

 

 

291

53

Treliński

Jakub

130

 

 

 

 

 

 

 

 

 

283

54

Młynarski

Ernest

 

 

 

250

 

 

 

 

 

 

250

55

Piętka

Jan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

250

56

Marczyńska

Anna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

235

57

Osadowski

Tomasz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

235

58

Olczyk

Oliwier

 

 

 

 

 

 

 

 

 

115

234

59

McInerney

John

 

 

 

 

 

 

85

 

 

 

232

60

Sienkiewicz

Marek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

200

 

61

Zapora

Patryk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

200

62

Nowak

Przemysław

 

 

 

190

 

 

 

 

 

 

190

63

Przewłocki

Adrian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

180

64

Woźniak

Krzysztof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

180

65

Kaźmierczak

Oskar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

170

66

Oleksa

Karol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

170

67

Polak

Paweł

62

 

 

 

 

 

 

 

62

 

162

68

Ćmikiewicz

Jakub

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

160

69

Jędrzejewski

Dariusz

 

 

150

 

 

 

 

 

 

 

150

70

Zapisek

Marek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

150

71

Zygler

Marcin

 

 

 

 

 

 

 

25

66

58

149

72

Purgal

Paweł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

145

73

Wójcikowski

Kacper

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

145

74

Styczyński

Andrzej

88

 

 

 

 

 

 

 

 

 

141

75

Durlej

Rafał

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

140

 

76

Studziński

Dariusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

140

77

Bigus

Bogdan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

130

78

Jasinak 

Witold

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

130

79

Kolański

Jan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

130

130

80

Matoga

Jacek

 

 

 

130

 

 

 

 

 

 

130

81

Matyja

Paweł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

128

82

Krawczyk 

Jacek

 

 

 

 

 

 

 

37

 

90

127

83

Rek 

Grzegorz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

125

84

Słowik

Paweł

 

 

 

125

 

 

 

 

 

 

125

85

Magda

Kazimierz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

120

86

Mikołajczyk

Janusz 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

120

87

Wójcikowski

Artur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

120

88

Michaś

Tymoteusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

115

89

Kucejko

Justyna

44

 

 

 

58

 

 

 

 

 

114

90

Tomaszewska

Dorota

41

72

 

 

 

 

 

 

 

 

113

 

91

Pilatowicz

Natalia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

112

92

Walaszek

Tadeusz

 

 

 

 

 

 

 

 

75

 

111

93

Skudlarski

Dariusz

110

 

 

 

 

 

 

 

 

 

110

94

Korta

Krzysztof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100

95

Królak

Maciek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100

96

Wierciński 

Aleksander 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100

97

Knabe

Jarosław

 

 

 

 

 

 

5

 

 

 

98

98

Mikołajczyk

Janusz

 

 

 

96

 

 

 

 

 

 

96

99

Pakulski

Marek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

96

100

Grałka

Marcelina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

94

101

Pichur

Arkadiusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

90

102

Wieczorek

Rafał

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

90

103

Kamiński

Andrzej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

85

104

Molke

Norbert

 

 

 

84

 

 

 

 

 

 

84

105

Majsterek

Artur

 

 

 

 

 

 

16

 

 

 

82

 

106

Marszałek

Wacław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

80

107

Siwicki

Marek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

80

108

Mastalski

Radosław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

77

109

Szramowski

Jerzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

77

110

Stasiak

Aleksandra

53

 

 

 

 

 

 

 

 

 

76

111

Ślawski

Marcin

 

76

 

 

 

 

 

 

 

 

76

112

Bolanowski

Andrzej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

75

113

Rek

Joanna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

74

114

Antoniszczak

Dominika

 

 

 

 

72

 

 

 

 

 

72

115

Żygadło

Marcin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

72

116

Truszkiewicz

Kacper

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

70

117

Kołoszyc

Agnieszka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

65

118

Kruk

Marek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

65

119

Kowalczyk

Marcin

 

 

 

 

64

 

 

 

 

 

64

120

Zwierz

Rafał

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

62

 

121

Jankowski

Adam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

59

122

Karczewski

Marcin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

59

123

Górka

Alicja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

56

124

Makowski

Krzysztof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

53

125

Michaś

Natalia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

52

126

Boguszewicz

Daniel

50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

50

127

Kołoszyc

Dariusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

50

128

Olejnik

Izabela

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

48

129

Saktura

Karol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

47

130

Makowski

Grzegorz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

46

131

Chwiejczak

Kamila

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

44

132

Juzyszyn

Lech

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

44

133

Plewiński

Mieczysław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

40

134

El-Mallul

Ahmed

 

 

 

 

 

 

39

 

 

 

39

135

Sypniewski

Aleksander

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

38

 

136

Dołhan

Łukasz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

36

36

137

Michaś

Tomasz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

34

138

Hermanns

Jochen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26

139

Marczak

Adam

 

 

 

 

 

 

24

 

 

 

24

140

Angeli

Frederico

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

141

Przytula

Marek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

142

Mell

Marcin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

143

Majer

Piotr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

LEGENDA 

KOLOR

KATEGORIA TURNIEJU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SUPER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LIGA

 

*ze względu na ograniczenia systemowe wyświetlane są wyniki części turniejów,
ale wynik końcowy zawiera sumę punktów ze wszystkich turniejów rankingowych rozegranych w 2015 roku