zmniejsz czcionkezwieksz czcionke

ŁLG 14/15

Informacje| Rookie Cup 10/11| ŁLG 10/11| PLG W 11| PLG J 11| ŁLG 11/12| PLG W 12| Wyniki| PLG J 12| ŁLG 12/13| LL 12/13| PLG W 13| PLG J 13| ŁLG 13/14| LL 13/14| PLG W 14| PLG J 14 Pole| PLG J 14| ŁLG 14/15| LL 14/15| LF 14/15| Liga Firm - Zima 2015/16| Łódzka Liga Golfa 2015/2016|

Łódzka Liga Golfa edycja Zima 2014-2015
Wynik Końcowy 50% - 10 najlepszych wyników całej edycji
Punkty wg klasyfikacji końcowej liczone do Rankingu A&A 2015

 

ZWYCIĘZCY

Miejsce

Open

Wynik

Miejsce

Kobiety 

Wynik

Miejsce

Juniorzy do 18

Wynik

1

Lewandowski Andrzej

577

11

Nahlik-Pokszan  Beata

322

25

Treliński Jakub

109

2

Grodziński Tadeusz

562

14

Pilatowicz Natalia

245

30

Rogalski Mateusz

88

3

Majsterek Arkadiusz

533

22

Chwiejczak Kamila

119

44

Marczak Maks

6

 

m

lp

Imię i Nazwisko

Klub

Total

Wyniki poszczególnych spotkań

Best 10

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

1

1

Lewandowski Andrzej

A&A GC

1017

55

49

43

55

51

50

56

58

55

50

53

69

55

60

61

x

48

49

48

52

577

2

2

Grodziński Tadeusz

A&A GC

990

54

52

44

47

57

53

44

42

58

x

55

55

57

51

52

51

56

46

65

51

562

3

3

Majsterek Arkadiusz

A&A GC

846

52

50

51

54

x

51

49

x

34

49

46

54

47

56

57

x

48

40

53

55

533

 

4

5

Usielski Piotr

A&A GC

756

42

47

53

50

55

42

55

x

x

39

51

x

43

49

38

x

51

48

49

44

508

5

7

Cechowski Przemysław

A&A GC

541

38

49

47

50

x

56

x

x

x

45

x

x

57

x

42

x

49

x

55

53

503

6

6

Sadłowski Andrzej

A&A GC

646

42

47

39

39

44

50

47

46

48

50

43

44

46

x

x

x

x

x

x

61

483

7

4

Gozdek Ryszard

A&A GC

827

47

48

31

50

43

47

44

45

49

42

48

45

47

48

48

x

47

48

x

50

483

8

10

Dybowski Michał

A&A GC

419

33

x

42

34

34

x

x

x

x

35

39

31

52

39

37

x

x

x

x

43

388

9

8

Kubiak Grzegorz

A&A GC

488

x

x

28

28

40

33

27

29

28

x

33

42

32

34

41

x

35

x

28

30

349

10

11

Jankowski Adam

A&A GC

339

33

32

28

28

36

32

38

x

40

37

35

x

x

x

x

x

x

x

x

x

339

11

9

Nahlik-Pokszan Beata

A&A GC

445

23

32

27

35

27

37

x

x

23

26

29

40

27

29

34

x

32

24

x

x

322

 

12

12

Kaźmierczak Oskar

A&A GC

286

x

x

45

40

x

54

44

50

x

53

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

286

13

14

Osiński Rafał

A&A GC

245

x

x

x

x

47

x

x

x

x

x

52

51

49

x

x

46

x

x

x

x

245

14

13

Pilatowicz Natalia

A&A GC

263

18

24

23

23

24

24

x

x

27

26

26

25

x

x

x

x

x

23

x

x

245

15

15

Danowski Przemysław

 

229

26

19

x

x

26

34

x

x

x

x

30

40

19

x

35

x

x

x

x

x

229

16

16

Rogalski Piotr

A&A GC

228

x

37

40

53

46

52

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

228

17

17

Jaruga Rafał

A&A GC

177

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

33

40

32

x

30

x

42

x

x

x

177

18

18

Jabłoński Dominik

A&A GC

162

29

18

21

21

26

22

x

x

x

25

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

162

19

19

Stachowski Piotr

A&A GC

158

15

x

x

24

25

35

x

x

x

30

29

x

x

x

x

x

x

x

x

x

158

 

20

20

Bielawski Jerzy

A&A GC

142

38

x

28

x

x

x

x

x

x

33

x

x

x

x

x

x

x

43

x

x

142

21

21

Treliński Tomasz

A&A GC

141

x

x

31

23

30

29

28

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

141

22

22

Chwiejczak Kamila

A&A GC

119

21

x

x

12

30

26

30

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

119

23

23

Tokar Rafał

A&A GC

117

22

23

22

x

24

x

x

x

x

x

26

x

x

x

x

x

x

x

x

x

117

24

24

Marczyński Jerzy

 

115

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

36

40

39

115

25

25

Treliński Jakub

A&A GC

109

x

x

20

27

x

31

31

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

109

26

26

Bąkała Michał

A&A GC

93

x

x

x

x

x

x

x

x

16

18

24

x

x

x

14

21

x

x

x

x

93

27

27

Majsterek Anna

A&A GC

91

37

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

21

x

x

x

x

x

x

33

91

 

28

28

Olas Agnieszka

A&A GC

90

x

x

10

x

x

x

x

15

x

x

x

x

22

26

x

17

x

x

x

x

90

29

29

Grałka Dariusz

A&A GC

89

28

34

27

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

89

30

30

Rogalski Mateusz

A&A GC

88

x

18

19

29

x

22

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

88

31

31

Marczyńska Anna

 

77

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

22

29

26

77

32

32

Binkowski Michał

A&A GC

68

23

24

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

21

x

x

x

x

x

x

68

33

33

Marczak Dawid

A&A GC

63

20

x

x

x

x

x

x

x

x

21

x

x

x

x

22

x

x

x

x

x

63

34

34

Wójtewicz Patrycja

A&A GC

60

25

x

x

x

x

x

x

x

x

19

x

x

x

x

16

x

x

x

x

x

60

35

35

Polak Paweł

A&A GC

58

x

x

x

36

22

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

58

36

36

Olczyk Waldemar

A&A GC

48

x

48

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

48

 

37

37

Majsterek Adrian

A&A GC

43

43

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

43

38

38

Marczak Adam

A&A GC

42

19

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

23

x

x

x

x

x

42

39

39

Chwiejczak Marek

A&A GC

41

x

x

41

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

41

40

40

Wieczorek Rafał

1-szy ŁKG

33

x

x

x

x

x

x

x

x

x

33

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

33

41

41

Kruk Marek

A&A GC

29

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

29

29

42

42

Szkudlarek Bartosz

A&A GC

26

x

x

x

x

x

x

x

x

26

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

26

43

43

Marczyński Paweł

 

16

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

16

x

x

16

44

44

Marczak Maks

A&A GC

6

6

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

6

45

45

Michalak Sebastian

 

5

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

5

x

x

x

x

x

x

5