zmniejsz czcionkezwieksz czcionke

PLG J 14

Informacje| Rookie Cup 10/11| ŁLG 10/11| PLG W 11| PLG J 11| ŁLG 11/12| PLG W 12| Wyniki| PLG J 12| ŁLG 12/13| LL 12/13| PLG W 13| PLG J 13| ŁLG 13/14| LL 13/14| PLG W 14| PLG J 14 Pole| PLG J 14| ŁLG 14/15| LL 14/15| LF 14/15| Liga Firm - Zima 2015/16| Łódzka Liga Golfa 2015/2016|

Pabianicka Liga Golfa edycja Jesień 2014
Wynik Końcowy 50% - 7 najlepszych wyników całej edycji

 

 

ZWYCIĘZCY

Miejsce

HCP 0-18

Wynik

Miejsce

HCP 18,1-36

Wynik

Miejsce

HCP 36,1-54

Wynik

1

Osiński Rafał

193

6

Chwiejczak Marek

153

4

Tokar Rafał

168

2

Grodziński Tadeusz

187

7

Grałka Dariusz

151

11

Kusideł Jarosław

113

3

Gozdek Ryszard

181

8

Plewiński Mieczysław

150

12

Wójtewicz Patrycja

94

 

HCP 0-18

Lp

Nazwisko i imię

Klub

Hcp pocz.

Hcp akt.

Total

Wynik końcowy

1

Osiński Rafał

A&A GC

9,7

7,4

210

193

2

Grodziński Tadeusz

A&A GC

5,5

5,4

236

187

3

Gozdek Ryszard

A&A GC

8

5,7

211

181

4

Sadłowski Andrzej

A&A GC

13,8

14,6

191

165

5

Lewandowski Andrzej

A&A GC

6,8

4,6

199

149

6

Majsterek Arkadiusz

A&A GC

3,7

4,8

88

88

7

Usielski Piotr

A&A GC

9

8,9

36

36

8

Majsterek Amanda

A&A GC

7,6

7,9

36

36

9

Bielawski Jerzy

A&A GC

8,9

9,5

23

23

10

Rawicki Eryk

A&A GC

16,3

16,3

16

16

 

HCP 18,1-36

Lp

Nazwisko i imię

Klub

Hcp pocz.

Hcp akt.

Total

Wynik końcowy

1

Chwiejczak Marek

A&A GC

27,5

23,3

202

153

2

Grałka Dariusz

A&A GC

34,4

30,2

221

151

3

Plewiński Mieczysław

A&A GC

25,4

25,4

200

150

4

Chwiejczak Kamila

A&A GC

34,8

28,7

134

125

5

Treliński Tomasz

A&A GC

21,3

16

93

93

6

Pardus Włodzimierz

A&A GC

24,7

23,1

66

66

7

Kubiak Grzegorz

A&A GC

31

30,2

43

43

8

Chorąży Paweł

A&A GC

18,7

18,2

43

43

9

Polak Paweł

A&A GC

34,9

35,7

33

33

10

Kowalczyk Jacek

A&A GC

35,1

32,8

19

19

11

Nahlik-Pokszan Beata

A&A GC

29,7

29,3

16

16

12

Majsterek Anna

A&A GC

21,8

20,8

8

8

 

HCP 36,1-54

Lp

Nazwisko i imię

Klub

Hcp pocz.

Hcp akt.

Total

Wynik końcowy

1

Tokar Rafał

A&A GC

40,2

24,5

217

168

2

Kusideł Jarosław

A&A GC

48,2

37,4

113

113

3

Wójtewicz Patrycja

A&A GC

54

49

94

94

4

Binkowski Michał

A&A GC

42,4

43

81

81

5

Marczak Dawid

A&A GC

54

47,6

70

70

6

Pardus Staś

A&A GC

54

54

24

24

7

Stachowski Piotr

A&A GC

54

49

21

21

8

Olas Agnieszka

A&A GC

54

54

19

19

9

Masin Arnold

 

54

54

8

8

 

OPEN

OPEN

5.08

12.08

19.08

26.08

2.09

9.09

16.09

23.09

30.09

7.10

14.10

21.10

28.10

OPEN

Lp

Nazwisko i imię

Klub

Hcp pocz.

Hcp akt.

Total

Wyniki poszczególnych spotkań

Wynik końcowy

1

Osiński Rafał

A&A GC

9,7

7,4

210

27

x

27

26

33

27

x

x

25

x

x

28

17

193

2

Grodziński Tadeusz

A&A GC

5,5

5,4

236

x

x

x

26

x

26

27

25

26

25

24

30

27

187

3

Gozdek Ryszard

A&A GC

8,0

5,7

211

29

23

x

26

27

x

x

20

29

25

10

x

22

181

4

Tokar Rafał

A&A GC

40,2

24,5

217

18

28

24

18

18

21

x

13

x

x

24

29

24

168

5

Sadłowski Andrzej

A&A GC

13,8

14,6

191

28

23

26

22

9

x

18

24

24

x

x

17

x

165

6

Chwiejczak Marek

A&A GC

27,5

23,3

202

10

15

23

x

10

x

14

24

21

25

18

20

22

153

7

Grałka Dariusz

A&A GC

34,4

30,2

221

x

26

25

21

18

12

13

17

24

13

15

19

18

151

8

Plewiński Mieczysław

A&A GC

25,4

25,4

200

18

25

x

22

x

22

22

22

19

16

x

18

16

150

9

Lewandowski Andrzej

A&A GC

6,8

4,6

199

24

19

20

x

23

20

17

20

17

x

x

23

16

149

10

Chwiejczak Kamila

A&A GC

34,8

28,7

134

18

22

15

x

20

x

27

9

10

x

x

13

x

125

 

11

Kusideł Jarosław

A&A GC

48,2

37,4

113

x

16

x

x

21

26

x

22

x

13

x

15

x

113

12

Wójtewicz Patrycja

A&A GC

54,0

49,0

94

x

x

x

x

x

15

20

x

x

21

x

14

24

94

13

Treliński Tomasz

A&A GC

21,3

16,0

93

x

22

x

x

x

x

24

x

x

24

23

x

x

93

14

Majsterek Arkadiusz

A&A GC

3,7

4,8

88

x

x

x

29

x

25

x

14

20

x

x

x

x

88

15

Binkowski Michał

A&A GC

42,4

43,0

81

x

x

x

20

x

20

19

9

x

13

x

x

x

81

16

Marczak Dawid

A&A GC

54,0

47,6

70

x

x

x

x

x

14

11

x

x

13

x

16

16

70

17

Pardus Włodzimierz

A&A GC

24,7

23,1

66

28

16

22

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

66

18

Kubiak Grzegorz

A&A GC

31,0

30,2

43

x

x

x

x

27

x

x

x

16

x

x

x

x

43

19

Chorąży Paweł

A&A GC

18,7

18,2

43

x

x

x

x

23

x

x

20

x

x

x

x

x

43

20

Usielski Piotr

A&A GC

9,0

8,9

36

x

18

x

x

18

x

x

x

x

x

x

x

x

36

 

21

Majsterek Amanda

A&A GC

7,6

7,9

36

x

x

x

x

13

23

x

x

x

x

x

x

x

36

22

Polak Paweł

A&A GC

34,9

35,7

33

x

x

13

x

20

x

x

x

x

x

x

x

x

33

23

Pardus Staś

A&A GC

54,0

54,0

24

15

9

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

24

24

Bielawski Jerzy

A&A GC

8,9

9,5

23

x

x

x

23

x

x

x

x

x

x

x

x

x

23

25

Stachowski Piotr

A&A GC

54,0

49,0

21

x

x

x

x

21

x

x

x

x

x

x

x

x

21

26

Kowalczyk Jacek

A&A GC

35,1

32,8

19

x

x

x

x

19

x

x

x

x

x

x

x

x

19

27

Olas Agnieszka

A&A GC

54,0

54,0

19

x

x

x

x

x

x

x

9

x

x

x

10

x

19

28

Rawicki Eryk

A&A GC

16,3

16,3

16

16

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

16

29

Nahlik-Pokszan Beata

A&A GC

29,7

29,3

16

x

x

16

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

16

30

Masin Arnold

 

54,0

54,0

8

x

x

x

8

x

x

x

x

x

x

x

x

x

8

31

Majsterek Anna

A&A GC

21,8

20,8

8

x

x

x

x

x

x

x

x

x

8

x

x

x

8