zmniejsz czcionkezwieksz czcionke

PLG W 14

Informacje| Rookie Cup 10/11| ŁLG 10/11| PLG W 11| PLG J 11| ŁLG 11/12| PLG W 12| Wyniki| PLG J 12| ŁLG 12/13| LL 12/13| PLG W 13| PLG J 13| ŁLG 13/14| LL 13/14| PLG W 14| PLG J 14 Pole| PLG J 14| ŁLG 14/15| LL 14/15| LF 14/15| Liga Firm - Zima 2015/16| Łódzka Liga Golfa 2015/2016|

Pabianicka Liga Golfa edycja Wiosna 2014
Wynik Końcowy 50% - 8 najlepszych wyników całej edycji
 

 

ZWYCIĘZCY

Miejsce

HCP 0-18

Wynik

Miejsce

HCP 18,1-36

Wynik

Miejsce

HCP 36,1-54

Wynik

1

Osiński Rafał

869

10

Chwiejczak Kamila

377

16

Binkowski Michał

102

2

Grodziński Tadeusz

785

11

Chwiejczak Marek

311

20

Masin Arnold

68

3

Majsterek Arkadiusz

763

13

Treliński Tomasz

249

21

Chmielewski Łukasz

43

 

HCP 0-18

Lp

Imię i nazwisko

Klub

Hcp

Total

Wynik końcowy

1

Osiński Rafał

A&A GC

9,7

1394

869

2

Grodziński Tadeusz

A&A GC

5,5

1461

785

3

Majsterek Arkadiusz

A&A GC

3,7

1009

763

4

Gozdek Ryszard

A&A GC

8,0

1134

750

5

Lewandowski Andrzej

A&A GC

6,8

788

656

6

Usielski Piotr

A&A GC

9,0

949

655

7

Sadłowski Andrzej

A&A GC

13,8

802

587

8

Styczyński Maciej

A&A GC

9,8

384

384

9

Majsterek Amanda

A&A GC

7,6

380

380

10

Zięba Marcin

Olympic

9,6

273

273

11

Bubas Sławomir

A&A GC

16,0

129

129

12

Bielawski Jerzy

A&A GC

8,9

90

90

13

Kubielski Mikołaj

A&A GC

17,5

73

73

14

Rogalski Piotr

A&A GC

8,0

71

71

 

HCP 18,1-36

Lp

Imię i nazwisko

Klub

Hcp

Total

Wynik końcowy

1

Chwiejczak Kamila

A&A GC

34,8

431

377

2

Chwiejczak Marek

A&A GC

27,5

311

311

3

Treliński Tomasz

A&A GC

21,3

249

249

4

Majsterek Anna

A&A GC

21,8

214

214

5

Kowalczyk Jacek

A&A GC

35,1

39

39

6

Plewiński Mieczysław

A&A GC

25,4

37

37

7

Durlej Rafał

A&A GC

27,0

36

36

 

HCP 36,1-54

Lp

Imię i nazwisko

Klub

Hcp

Total

Wynik końcowy

1

Binkowski Michał

A&A GC

42,4

102

102

2

Masin Arnold

54,0

68

68

3

Chmielewski Łukasz

A&A GC

54,0

43

43

4

Szymczak Paulina

A&A GC

40,0

37

37

 

OPEN

 

 

 

 

OPEN

1.04

15.04

22.04

29.04

6.05

20.05

27.05

3.06

10.06

17.06

24.06

1.07

8.07

15.07

22.07

29.07

OPEN

Lp

Imię i nazwisko

Klub

Total

Wyniki poszczególnych spotkań

Wynik końcowy

1

Osiński Rafał

A&A GC

1394

93

90

74

90

95

x

93

85

108

128

101

103

102

118

114

x

869

2

Grodziński Tadeusz

A&A GC

1461

97

93

86

96

86

98

74

89

78

88

103

82

93

94

100

104

785

3

Majsterek Arkadiusz

A&A GC

1009

88

104

101

x

x

x

89

100

97

86

x

74

98

86

86

x

763

4

Gozdek Ryszard

A&A GC

1134

x

93

84

73

72

85

70

85

89

99

x

x

94

109

90

91

750

5

Lewandowski Andrzej

A&A GC

788

92

65

83

68

x

91

80

97

x

67

x

69

x

x

x

76

656

6

Usielski Piotr

A&A GC

949

77

59

52

87

65

x

60

107

73

x

81

58

71

92

67

x

655

7

Sadłowski Andrzej

A&A GC

802

76

95

75

63

62

79

69

54

52

63

67

47

x

x

x

x

587

8

Styczyński Maciej

A&A GC

384

x

55

x

64

50

x

80

89

x

46

x

x

x

x

x

x

384

 

9

Majsterek Amanda

A&A GC

380

x

80

63

x

x

x

x

x

91

x

x

88

58

x

x

x

380

10

Chwiejczak Kamila

A&A GC

431

49

x

35

32

40

x

x

x

24

42

30

x

x

63

58

58

377

11

Chwiejczak Marek

A&A GC

311

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

54

46

44

68

51

48

311

12

Zięba Marcin

Olympic

273

x

x

x

x

62

x

75

x

x

x

x

x

66

70

x

x

273

13

Treliński Tomasz

A&A GC

249

x

41

51

50

x

x

46

x

x

x

x

x

x

61

x

x

249

14

Majsterek Anna

A&A GC

214

55

59

x

x

x

x

x

x

33

x

x

67

x

x

x

x

214

15

Bubas Sławomir

A&A GC

129

x

x

62

x

67

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

129

16

Binkowski Michał

A&A GC

102

x

x

x

x

26

x

x

x

x

x

x

x

x

x

30

46

102

 

17

Bielawski Jerzy

A&A GC

90

90

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

90

18

Kubielski Mikołaj

A&A GC

73

x

x

x

x

x

73

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

73

19

Rogalski Piotr

A&A GC

71

71

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

71

20

Masin Arnold

 

68

x

x

x

x

x

x

x

x

x

31

x

x

x

x

37

x

68

21

Chmielewski Łukasz

A&A GC

43

x

x

26

x

x

x

x

x

x

x

x

x

17

x

x

x

43

22

Kowalczyk Jacek

A&A GC

39

x

x

x

x

x

x

x

x

x

39

x

x

x

x

x

x

39

T23

Szymczak Paulina

A&A GC

37

37

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

37

T23

Plewiński Mieczysław

A&A GC

37

x

x

x

x

x

x

x

x

x

37

x

x

x

x

x

x

37

25

Durlej Rafał

A&A GC

36

36

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

36