zmniejsz czcionkezwieksz czcionke

ŁLG 13/14

Informacje| Rookie Cup 10/11| ŁLG 10/11| PLG W 11| PLG J 11| ŁLG 11/12| PLG W 12| Wyniki| PLG J 12| ŁLG 12/13| LL 12/13| PLG W 13| PLG J 13| ŁLG 13/14| LL 13/14| PLG W 14| PLG J 14 Pole| PLG J 14| ŁLG 14/15| LL 14/15| LF 14/15| Liga Firm - Zima 2015/16| Łódzka Liga Golfa 2015/2016|

Łódzka Liga Golfa edycja Zima 2013-2014
Wynik Końcowy 50% - 10 najlepszych wyników całej edycji
Punkty wg klasyfikacji końcowej liczone do Rankingu A&A 2014

 

 

ZWYCIĘZCY

Miejsce

Open

Wynik

Miejsce

Kobiety 

Wynik

Miejsce

Juniorzy do 18

Wynik

1

Lewandowski Andrzej

602

14

Nahlik-Pokszan  Beata

360

6

Skudlarski Kamil

514

2

Grodziński Tadeusz

555

15

Chwiejczak Kamila

318

20

Treliński Jakub

270

3

Osiński Rafał

550

21

Komorowska Natalia

268

39

Olczyk Oliwier

28


 

m

lp

Imię i Nazwisko

Klub

Total

Wyniki poszczególnych spotkań

Best 10

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

1

1

Lewandowski Andrzej

A&A GC

1090

45

45

55

53

46

59

48

50

61

54

48

57

53

59

62

59

46

60

57

73

602

2

4

Grodziński Tadeusz

A&A GC

773

42

x

43

55

46

x

48

48

58

53

x

x

60

55

52

59

52

x

39

63

555

3

6

Osiński Rafał

A&A GC

633

52

x

52

x

40

50

x

x

59

47

61

43

x

x

54

x

54

x

60

61

550

 

4

2

Usielski Piotr

A&A GC

897

30

x

49

43

x

44

52

57

47

44

47

51

55

56

49

54

64

51

55

49

544

5

5

Majsterek Arkadiusz

A&A GC

747

48

x

48

50

54

50

x

55

42

53

x

x

51

52

x

50

48

48

54

44

517

6

8

Skudlarski Kamil

A&A GC

616

x

x

x

37

43

34

54

31

x

52

43

56

51

57

39

x

x

63

x

56

514

7

3

Gozdek Ryszard

A&A GC

715

x

x

49

51

47

51

47

45

44

47

52

43

47

53

40

56

43

x

x

x

500

8

7

Cechowski Przemysław

A&A GC

633

36

46

x

x

x

35

61

51

46

48

x

41

39

48

45

41

49

x

47

x

482

9

13

Bielawski Jerzy

A&A GC

542

55

39

50

60

37

x

53

48

x

35

x

35

40

x

x

39

x

x

x

51

472

10

14

Kaźmierczak Oskar

A&A GC

452

x

x

50

x

46

43

48

52

45

53

59

x

x

x

x

56

x

x

x

x

452

11

11

Sadłowski Andrzej

A&A GC

536

36

x

38

41

40

x

39

42

46

49

37

48

44

40

36

x

x

x

x

x

427

 

12

9

Chwiejczak Marek

A&A GC

545

23

27

30

36

32

35

27

40

37

36

42

32

42

38

38

30

x

x

x

x

376

13

16

Rogalski Piotr

A&A GC

361

x

x

x

x

x

x

x

x

44

39

x

x

41

x

33

35

44

41

47

37

361

14

10

Nahlik Beata

A&A GC

583

20

32

38

34

28

27

33

x

30

39

30

25

34

39

35

x

34

31

34

40

360

15

12

Chwiejczak Kamila

A&A GC

550

15

24

23

27

18

24

25

26

30

27

34

23

33

32

30

30

30

35

34

30

318

16

17

Kubiak Grzegorz

A&A GC

336

x

x

25

29

31

26

x

x

33

22

x

x

x

32

36

x

27

x

40

35

314

17

15

Treliński Tomasz

A&A GC

358

22

27

22

19

23

23

x

x

x

29

29

26

42

39

37

x

x

x

x

20

297

18

18

Dybowski Michał

A&A GC

290

x

x

31

x

x

x

x

x

37

x

41

37

x

41

38

29

x

x

36

x

290

19

20

Durlej Rafał

A&A GC

297

29

36

29

x

29

21

x

x

19

x

x

x

x

x

24

x

28

26

27

29

278

 

20

19

Treliński Jakub

A&A GC

270

x

23

33

24

33

18

x

x

x

x

21

28

34

30

26

x

x

x

x

x

270

21

21

Komorowska Natalia

A&A GC

268

23

26

29

32

21

26

32

25

x

28

26

x

x

x

x

x

x

x

x

x

268

22

22

Skudlarski Łukasz

A&A GC

263

x

x

x

x

x

x

x

51

x

x

x

54

52

52

54

x

x

x

x

x

263

23

24

Danowski Przemysław

A&A GC

252

22

29

33

28

20

34

x

x

x

x

x

x

x

x

30

x

x

27

x

29

252

24

23

Majsterek Anna

A&A GC

225

26

x

25

27

x

39

x

35

39

x

x

x

x

x

x

34

x

x

x

x

225

25

25

Binkowski Michal

A&A GC

201

x

x

x

x

x

x

22

25

x

x

20

x

24

x

22

x

x

23

32

33

201

26

26

Jaruga Rafał

A&A GC

155

42

47

x

x

x

x

x

36

30

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

155

27

27

Mróz Maciej

A&A GC

112

x

29

21

35

x

x

27

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

112

 

28

28

Skudlarski Dariusz

A&A GC

105

x

x

x

35

29

x

x

x

x

41

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

105

29

29

Olczyk Waldemar

A&A GC

76

x

x

x

38

x

x

x

x

x

x

x

38

x

x

x

x

x

x

x

x

76

30

30

Matysiak Krzysztof

A&A GC

73

x

x

26

31

x

x

x

x

x

x

x

x

16

x

x

x

x

x

x

x

73

31

31

Lorens Grzegorz

A&A GC

57

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

29

x

28

x

x

x

x

x

x

x

57

32

32

Polak Paweł

A&A GC

51

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

28

23

x

x

x

x

x

51

33

33

Majsterek Amanda

A&A GC

40

x

x

x

x

x

x

x

x

40

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

40

34

34

Cechowski Sławomir

A&A GC

38

x

x

x

x

x

x

x

38

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

38

35

35

Bubas Sławomir

A&A GC

36

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

36

x

x

x

x

x

36

 

36

36

Walczak Monika

A&A GC

33

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

14

x

x

x

x

19

x

33

37

37

Truszkiewicz Zbigniew

A&A GC

32

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

32

x

x

x

x

x

x

x

x

32

38

50

Wójcik Mirosław

A&A GC

29

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

29

29

39

38

Olczyk Oliwier

A&A GC

28

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

28

x

x

x

x

x

x

x

x

28

40

39

Majsterek Adrian

A&A GC

27

x

x

x

27

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

27

41

40

Majsterek Artur

A&A GC

27

x

x

x

x

x

x

x

27

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

27

42

41

Grałka Dariusz

A&A GC

27

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

27

x

x

x

x

x

x

27

43

42

Marczak Adam

A&A GC

23

23

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

23

 

44

43

Kolczyński Jakub

 

20

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

20

x

x

x

20

45

44

Rawicki Eryk

A&A GC

18

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

18

x

x

x

x

x

x

18

46

45

Kosiewicz Andrzej

 

16

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

16

x

x

x

x

x

x

x

x

16

47

46

Sawicka Karolina

 

15

x

x

x

x

x

x

x

x

15

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

15

48

47

Rogalski Mateusz

 

15

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

15

x

x

x

x

x

x

x

15

49

48

Zielińska Amanda

A&A GC

13

13

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

13

50

49

Barańska Diana

 

9

x

x

x

x

x

x

x

x

9

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

9

51

51

Bącela Andrzej

A&A GC

7

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

7

x

x

x

x

x

x

x

x

7