zmniejsz czcionkezwieksz czcionke

II A&A Texas Scramble

I Turniej Prima Aprilis| Turniej Pierwszego Kwiatka| I Mistrzostwa Krótkiej Gry| Turniej Pierwszomajowy| I Turniej z Caddiem| Turniej Nocy Świętojańskiej| II A&A Texas Scramble| I Turniej Sznurka| II Turniej II Kijów| I Turniej Par| I Turniej Rodzinny| I Turniej o Puchar Prezesa A&A Golf Club| I Mistrzostwa Patch Play| V Turniej Kapitański| I Turniej Golf & Boule| A&A Beginners Cup 2012| I A&A Drink & Play| I Turniej Niepodległości (foursome)| I Turniej Andrzejkowy|

 

Wyniki II Turnieju A&A Texas Scramble - Kategoria II

GR.

IMIĘ I NAZWISKO

HCP GRY

BRUTTO

NETTO

3/4 NETTO

MIEJSCE

RANKING

1

Tadeusz Grodziński

17

63

46

50

9

95

Walaszek Tadeusz

2

Arkadiusz Majsterek

19

58

39

44

3

130

Anna Majsterek

3

Jerzy Bielawski

30

67

37

45

5

115

Mieczysław Plewiński

4

Karolina Jaworska

7

60

53

55

10

90

Amanda Majsterek

5

Walaszek Mariusz

23

60

37

43

2

140

Artur Majsterek

6

Roy Coughlan

25

67

42

48

6

110

Adrian Majsterek

7

Ryszard Gozdek

28

77

49

56

11

85

Grzegorz Kubiak

8

Lewandowski Andrzej 

23

62

40

45

4

120

Jaruga Rafał

9

Sobierajski Jacek

36

75

39

48

7

105

Czeszejko Jacek

10

Chorąży Paweł

43

71

28

39

1

160

 Saktura Karol

11

Pardus Włodzimierz

33

74

41

49

8

100

Truszkiewicz Zbigniew

 

Warning: getimagesize(cms/zalaczone_pliki/mini_piłka texas.JPG): failed to open stream: No such file or directory in /home/serweraia01/ftp/htdocs/aagolfclub.pl/strona/tresc.php on line 83

Warning: getimagesize(cms/zalaczone_pliki/piłka texas.JPG): failed to open stream: No such file or directory in /home/serweraia01/ftp/htdocs/aagolfclub.pl/strona/tresc.php on line 91
 

Regulamin II Turnieju A&A Texas Scramble

1.       Turniej rozgrywany jest na polu golfowym A&A w Pabianicach na 18 dołkach par 3 (2X9 dołków).

2.       Turniej zaliczany jest do klasyfikacji generalnej turniejów rankingowych A&A. 

3.       Format turnieju:  Texas Scramble parami - 3/4 netto połowy wspólnego HCP klubowego.

Texas scramble jest to turniej drużynowy. Każdy zawodnik z drużyny uderza swoja piłkę, poczym drużyna decyduje czyja piłka leży najlepiej i z tego miejsca grane są następne uderzenia. Ponownie każdy gracz uderza swoją piłkę z miejsca wybranego przez drużynę. Piłkę uderza pierwszy zawodnik, którego piłka została wybrana. Uderzenia na tee zagrywane są na zmianę. 
 

4.       Zawodnicy do turnieju dobierają się w pary dowolnie. Drużyny muszą być zgłoszone najpóźniej na pół godziny przed rozpoczęciem turnieju.  

5.       Udział w turnieju otrzymują osoby, które dokonają rejestracji oraz stosownej wpłaty za udział w turnieju na konto klubu. Wpłaty za turniej przyjmowane przed rozpoczęciem turnieju na miejscu do godziny 10:30 w przypadku dużej ilości zgłoszeń nie gwarantują udziału w turnieju.

6.       Ilość osób mogących wziąć udział w turnieju jest ograniczona do 36 graczy. Pierwszeństwo do udziału będzie przyznawane według kolejności wysyłanych zgłoszeń i dokonanych wpłat.

7.       Każdy zawodnik, który zgłosi się do turnieju i nie stawi się na starcie lub nie ukończy turnieju bez podani ważnej przyczyny otrzyma karę zakazu startu w następnych dwóch turniejach.

8.       Na greenie można używać wyłącznie puttera.

9.       W turnieju zabronione jest używanie piłek drivingowych.

10.    Nagrody przyznawane będą za I, II, III miejsce drużynowo. Najlepsza drużyna w turnieju otrzyma pamiątkowy puchar.

11.    W przypadku remisu będzie brany pod uwagę niższy średni HCP graczy w drużynie.

12.    Gracze, którzy nie posiadają HCP klubowego startują z HCP=0.

13.   Podczas turnieju dodatkowo nagrodzona zostanie zwycięska drużyna konkursu Nearest To The Pin.

 

Reguły Turnieju

1.       Turniej będzie rozgrywany zgodnie z Regułami Gry w Golfa zatwierdzonymi przez R&A Rules Ltd. oraz według Reguł Lokalnych zatwierdzonych przez Komitet Organizacyjny Turnieju.

2.       W dniu turnieju najeży zakończyć trening na polu na 2 godziny przed rozpoczęciem turnieju. W trakcie turnieju obowiązuje zakaz trenowania na polu. Przed turniejem można trenować na strzelnicy golfowej oraz na putting greenie ćwiczebnym najdłużej do 15 min. przed rozpoczęciem turnieju.

3.       Każdy gracz, który rażąco naruszy etykietę gry (rzucanie kijami lub używanie wulgarnych wyrażeń) może zostać zdyskwalifikowany po uprzednim, jednorazowym ostrzeżeniu. Decyzję o zastosowaniu takiej kary może podjąć sędzia na podstawie własnej oceny sytuacji (reguła 33-7).

4.       W razie dopuszczenia się powyższego naruszenia etykiety przez caddiego, karę ponosi gracz, który go zatrudnia.

5.       Każdy zawodnik musi rozpocząć grę o godzinie wyznaczonej przez Komitet. Jeżeli zawodnik stawi się gotowy do gry w ciągu 5 minut po wyznaczonym czasie, to w przypadku, gdy nie występują okoliczności uzasadniające niezastosowanie kary dyskwalifikacji (zgodnie z Reg. 33-7), karą za nie rozpoczęcie gry o czasie (zamiast dyskwalifikacji) będą dwa uderzenia karne.

6.       Marker zobowiązany jest zapisywać na każdym dołku jedynie wyniki brutto. Odpowiedzialność za podanie poprawnych wyników ponosi gracz.

7.        Dozwolone jest używanie elektronicznych urządzeń mierzących odległość, pod warunkiem, że nie powoduje to opóźnienia gry i że nie można nimi mierzyć wartości takich jak różnice wysokości, temperatura, prędkość i kierunek wiatru jest zabronione. Urządzenia z dodatkowymi opcjami są zabronione, nawet, jeśli opcje te nie są używane podczas gry.

8.       Każdy zawodnik odpowiedzialny jest za tempo gry swojej grupy. Każda z grup musi zachować swoją pozycję na polu w stosunku do grupy poprzedzającej.

9.       Komitet organizacyjny Turnieju zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy lub zmiany ilości rozgrywanych dołków, daty lub, jeśli to będzie konieczne Reguł Lokalnych oraz formatu rozgrywek.

10.    Protest zgłaszany może być do 15 minut po ogłoszeniu wyników.