zmniejsz czcionkezwieksz czcionke

II Studenckie Mistrzostwa Łodzi w Golfa

W środę 15.12.2010 rozegrane zostały II Studenckie Mistrzostwa Łodzi w Golfa. Rozgrywki toczyły się w pięciu kategoriach: putt płaski, chip niski, chip flaga oraz putt na macie. Najlepszym golfistą wśród studentów okazał się Jakub Galusiński.

Do wielkiego finału II Studenckich Mistrzostw Łodzi w Golfa zakfalifikowało się 25 osób spośród 75 biorących udział. W ścisłej czołówce znalazło się sześć osób. Poza podium na czwartym miejsce ex aequo znalazły się trzy osoby: Konrad Stępień, Arkadiusz Papis i Kamil Szczepaniak – wszyscy zdobyli po 4 punkty.

Najlepszym golfistą wśród studentów okazał się Jakub Galusiński , który zdobył 10 punktów, drugie miejsce należało do Pawła Marczaka (8 punktów), trzecia była Edyta Sawicka z wynikiem siedmiu 7 punktów.