zmniejsz czcionkezwieksz czcionke

III Mistrzostwa Klubowe A&A

Tadeusz Grodziński Show!

Pierwszy raz w historii mistrzostw klubowych A&A, zawody rozgrywane były przed dwa dni. Absolutnym zwycięzcą okazał się Tadeusz Grodziński, który wygrał we wszystkich możliwych kategoriach.

III Mistrzostwa Klubowe A&A Golf Club należały bezapelacyjnie do Tadeusza Grodzińskiego. Przewodniczący komisji sportowej wygrał w kategoriach: Nearest To The Pin (11,8m), Longest Drive (250m), netto (143) oraz brutto (167). Przewaga Tadeusza w kategorii netto do drugiego miejsca wyniosła 7 punktów, natomiast w kategorii brutto 9.

Wśród juniorów najlepszy okazał się Łukasz Skudlarski (190), a wśród Pań triumfowała Anna Majsterek.

Bardzo dobrze spisali się również Rafał Osiński, który zajął drugie miejsce w kategorii netto, oraz junior Mariusz Walaszek ,który był trzeci w tej samej kategorii.

Nearest To The Pin – Tadeusz Grodziński (11,8m)

Longest Drive – Tadeusz Grodziński (250m)