zmniejsz czcionkezwieksz czcionke

V Turniej Golf & Boule


 

V Turniej Golf & Boule

Informacje ogólne. 

Data:                      
Niedziela  22.07.2018
Miejsce:
A&A Golf Club

Start

Startujemy od godziny 10:00.

Uczestnictwo:

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest dokonanie rejestracji na stronie www.aagolfclub.pl w aktualnościach do dnia 21.07.2018 do godz. 19. Opłaty przyjmowane będą na miejscu przed turniejem do godziny 9:45.  

PŁATNOŚĆ TYLKO GOTÓWKĄ!!!

Cennik:               

30zł - członkowie A&A Golf Club

50 zł – goście

 

 

Regulamin V Turnieju Golf & Boule

1.     Turniej zaliczany jest do klasyfikacji generalnej turniejów rankingowych A&A.

2.     Udział w turnieju otrzymują osoby, które wypełnią formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.aagolfclub.pl w Aktualnościach oraz dokonają wpłaty w dniu turnieju na pół godziny przed rozpoczęciem.

3.     Ilość osób mogących wziąć udział w turnieju jest ograniczona. Pierwszeństwo do udziału będzie przyznawane według kolejności wypełnionych formularzy.

4.     Nagrodzeni zostaną 3 najlepsi gracze w klasyfikacji generalnej z dwóch etapów turnieju.

5.     Turniej rozegrany zostanie w dwóch etapach.

6.     Pierwszy etap to rozgrywki w boule. Rozpoczęcie pierwszego etapu o godzinie 10:00.

7.     Drugi etap to rozgrywki golfowe.

8.     Każdy zawodnik musi rozpocząć grę o godzinie wyznaczonej przez Komitet. Jeżeli zawodnik stawi się gotowy do gry w ciągu 5 minut po wyznaczonym czasie, to w przypadku, gdy nie występują okoliczności uzasadniające niezastosowanie kary dyskwalifikacji (zgodnie z Reg. 33-7), karą za nie rozpoczęcie gry o czasie (zamiast dyskwalifikacji) będą dwa uderzenia karne.

9.  Każdy gracz, który rażąco naruszy etykietę gry (rzucanie kijami lub używanie wulgarnych wyrażeń) może zostać zdyskwalifikowany po uprzednim, jednorazowym ostrzeżeniu. Decyzję o zastosowaniu takiej kary może podjąć sędzia na podstawie własnej oceny sytuacji (reguła 33-7).

10. Komitet Organizacyjny Turnieju zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy.

11. W skład komitetu organizacyjnego wchodzi Członek Komisji Sportowej Zbigniew Truszkiewicz.

 

Punktacja

Ogólna:

  • Za zajęte miejsce zarówno w pierwszym jak i w drugim etapie turnieju przyznawane będą punkty.
  • Suma punktów obu konkurencji daje wynik końcowy.
  • W przypadku remisu po obu konkurencjach o zajęciu 3 pierwszych miejsc zadecyduje dogrywka wg zasad ustalonych przez Komitet Organizacyjny Turnieju. W przypadku remisu pozostałe miejsca przyznawane są ex aequo.

Golf:

  • Gracz otrzyma ilość punktów równą ilości osób startujących w turnieju pomniejszoną o miejsce, które zajął w klasyfikacji końcowej etapu golfowego (gramy 9 dołków brutto)
  • Boule:
  • Gracz otrzyma ilość punktów równą ilości osób startujących w turnieju pomniejszoną o miejsce, które zajął w klasyfikacji końcowej etapu gry w boule.